reklama

Nové webové stránky společnosti IP IZOLACE POLNÁ

Společnost IP IZOLACE POLNÁ s.r.o. uvedla do provozu nové webové stránky. Klikněte na www.magmarelax.cz a přesvědčte se, že jí sluší.

Nové webové stránky společnosti IP IZOLACE POLNÁ

Nová koncepce prezentačních stránek

Jednadvacáté století je érou informačních technologií. „Kdo není na netu, neexistuje,“ říká známé úsloví. Společnost IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o. si přednosti perfektní informovanosti partnerů a zákazníků dobře uvědomuje, protože se zabývá úsporou energií v prostředí veřejného a komerčního sektoru i domácností. A právě na poli energetických úspor je přesná a rychlá informace k nezaplacení.

Proč nová koncepce webu?

Nosným produktem společnosti je aplikace foukané minerální izolace. Kromě ní má v portfoliu služeb také energetické poradenství včetně vypracování energetických auditů, odborných posudků, termografického měření, zpracování žádostí o dotace a komplexního vedení energetického hospodářství. Působí v České republice a na Slovensku. Ve své sedmnáctileté historii má za sebou více než 13 000 úspěšných realizací. Nyní chce stabilizovat a postupně i zvýšit svůj podíl na trhu včetně oblasti energetického poradenství a komplexního vedení energetického hospodářství.

Trh se velmi dynamicky rozvíjí, rostou nároky klientů a zvyšuje se tlak konkurence. Informace proto musejí být vysoce aktuální, srozumitelné a dobře dostupné. Odpovědí na tyto výzvy je nový design webových stránek.

Proč nová koncepce webu?
Proč nová koncepce webu?

Nové stránky www.magmarelax.cz

Systém MAGMARELAX® není jen foukaná minerální izolace. Je to ucelený systém, jak ušetřit až 30 % nákladů na topení a zvýšit komfort bydlení. Nové stránky vás tímto systémem bezpečně provedou. Dozvíte se nejen o principech zateplení, o výrobě minerální izolační hmoty, o pracovních postupech při zateplování, o zajímavých akčních nabídkách, prodloužené záruce i pozáručním servisu. Také dostanete tipy, jak ještě více ušetřit.

Dokážete si sami velmi přesně vypočítat investiční náklady na zateplení vašeho domu. Nepotřebujete k tomu nic víc než svinovací metr a chvilku času na vyplnění formuláře! Stránky vám poradí i s financováním, nemáte-li naspořeno. Představí důležitý program zajištění jakosti. Užitečné jsou odpovědi na nejčastěji kladené dotazy. Když budete potřebovat další informace, je k dispozici „on line“ operátorka. Ale i na velmi odborné otázky najdete díky firemním odborníkům fundovanou odpověď ve velmi krátkém čase.

Nové stránky www.magmarelax.cz
Nové stránky www.magmarelax.cz

Významnou novinkou je mapa referencí. Obsahuje velké množství hodnocení realizovaných projektů. Každý si jistě vybere srovnatelný objekt a podmínky zateplení. Pro představu zde najdeme ukázková videa a řadu fotografií z jednotlivých realizací.

Více informací o společnosti a jejich službách najdete na www.magmarelax.cz.

Publikováno: 20. 6. 2012, Autor: IP Polná (tisková zpráva), Profil autora: Redakce