Virtuální škola malování

Čeká vás malování bytu? Natírání oken na chalupě? Potřebujete natřít střechu nebo jinou kovovou konstrukci? Dodržování správného pracovního postupu tvoří více než polovinu úspěchu při jakémkoliv malování a natírání. Ale kde najít správný postup a přitom nemuset číst stránky nekonečného textu?

Virtuální škola malování

Řešení přináší první virtuální Škola malování – interaktivní multimediální webové stránky od společnosti BARVY A LAKY HOSTIVAŘ, a.s.. Podnětem k jejich tvorbě se staly nejčastěji opakované dotazy ohledně správných pracovních postupů při aplikaci nátěrů a maleb od zákazníků, odběratelů, řemeslníků i koncových spotřebitelů barev a laků.

Virtuální škola malování je laděna zábavnou formou. Aplikací uživatele provází animovaný průvodce Hostík, který radí a doporučuje řešení pro malování nejběžnějších objektů v domácnostech – jak vymalovat pokoj, jak natřít okna, dveře, plot, apod. Ve třech prostředích – na domě, v podkrovním pokoji a v zahradě – má uživatel možnost vyzkoušet si formou hry renovaci stěn, fasády, střechy, betonové podlahy či plotu a zábradlí. Návštěvník si jednotlivé vybrané objekty může obarvovat, a tím zkoušet celkový vjem barevných kombinací v daném prostředí.

Virtuální škola malování
Virtuální škola malování

Zaregistrujte se a vstupte do Školy malování. V odborné poradně najdete řadu užitečných tipů a rad, v kalkulačce si snadno a rychle spočtete, kolik barev budete potřebovat a v sekci Tipy a triky nalezne spoustu dalších rad, foto i video-postupů a informací.

Aplikace Virtuální škola malování je navržena nejen s cílem pobavit zákazníky, ale také informovat je o vlastnostech výrobků a zásadách jejich správného použití. Více na www.skolamalovani.cz.

Autor: Barvy a laky Hostivař (tisková zpráva)

Související k tématu