reklama

Virtuální škola malování

Čeká vás malování bytu? Natírání oken na chalupě? Potřebujete natřít střechu nebo jinou kovovou konstrukci? Dodržování správného pracovního postupu tvoří více než polovinu úspěchu při jakémkoliv malování a natírání. Ale kde najít správný postup a přitom nemuset číst stránky nekonečného textu?

Virtuální škola malování

Řešení přináší první virtuální Škola malování – interaktivní multimediální webové stránky od společnosti BARVY A LAKY HOSTIVAŘ, a.s.. Podnětem k jejich tvorbě se staly nejčastěji opakované dotazy ohledně správných pracovních postupů při aplikaci nátěrů a maleb od zákazníků, odběratelů, řemeslníků i koncových spotřebitelů barev a laků.

Virtuální škola malování je laděna zábavnou formou. Aplikací uživatele provází animovaný průvodce Hostík, který radí a doporučuje řešení pro malování nejběžnějších objektů v domácnostech – jak vymalovat pokoj, jak natřít okna, dveře, plot, apod. Ve třech prostředích – na domě, v podkrovním pokoji a v zahradě – má uživatel možnost vyzkoušet si formou hry renovaci stěn, fasády, střechy, betonové podlahy či plotu a zábradlí. Návštěvník si jednotlivé vybrané objekty může obarvovat, a tím zkoušet celkový vjem barevných kombinací v daném prostředí.

Virtuální škola malování
Virtuální škola malování

Zaregistrujte se a vstupte do Školy malování. V odborné poradně najdete řadu užitečných tipů a rad, v kalkulačce si snadno a rychle spočtete, kolik barev budete potřebovat a v sekci Tipy a triky nalezne spoustu dalších rad, foto i video-postupů a informací.

Aplikace Virtuální škola malování je navržena nejen s cílem pobavit zákazníky, ale také informovat je o vlastnostech výrobků a zásadách jejich správného použití. Více na www.skolamalovani.cz.

Publikováno: 26. 7. 2012, Autor: Barvy a laky Hostivař (tisková zpráva) , Profil autora: Redakce