Komín Schiedel nyní dostupný všem

Bezpečně nebo levně? Nejeden stavebník dosud řešil dilema, zda si pořídit spolehlivý komín s nadstandardní zárukou, nebo levný výrobek menšího dodavatele. Nyní již žádný investor nemusí riskovat vyhoření nekvalitního komína a jeho nákladnou sanaci. Nejlepší komín na trhu od největšího evropského výrobce, společnosti Schiedel, se totiž nově prodává za extrémně výhodnou cenu od 16 800 Kč bez DPH, a stal se tak dostupný i těm stavebníkům, jejichž rozpočet je napjatý na maximum.

Komín Schiedel nyní dostupný všem

Při odvodu spalin by měla být otázka bezpečnosti vždy na prvním místě. Každý zodpovědný investor by si měl v prvé řadě zajistit opravdu spolehlivé řešení spalinové cesty – tedy také absolutně bezpečný komínový systém. Přesto dosud existovalo nemálo těch, kteří na základě mylného předpokladu, že nejlepší komínové systémy na trhu jsou pro ně finančně nedostupné, volili místo precizní německé technologie značky Schiedel raději laciné, ale zároveň méně bezpečné komíny menších výrobců. Společnost Schiedel se nyní rozhodla maximálně usnadnit přístup k absolutně spolehlivým komínům doslova všem stavebníkům. Touto zvýhodněnou cenou reaguje na recesi ve stavebním sektoru, v němž nyní každý včetně soukromých investorů šetří na každé položce. Jelikož je při výběru komínu bezpodmínečně nutné zvolit to nejbezpečnější řešení, zpřístupnila společnost Schiedel prvotřídní kvalitu komínových systémů Schiedel i těm stavebníkům, kteří by si jinak vybrali méně spolehlivý komín.

Komín Schiedel nyní dostupný všem
Komín Schiedel nyní dostupný všem

Komín Schiedel s nadstandardní zárukou proti vyhoření

Životnost komínu ovlivňuje více faktorů, ale jedním z nejdůležitějších kritérií je kvalita šamotové vložky. Ta bývá ovšem u různých výrobců rozdílná. U běžných komínů se v průběhu let zvyšuje riziko jejich vyhoření, které často nastane spontánním vznícením dehtu, usazeného na stěnách vložky. Mnoho výrobců komínů problém podceňuje, přestože následky mohou být pro komín i objekt fatální. Jestliže dojde vlivem vyhoření sazí k popraskání vnitřní šamotové vložky, čeká jeho uživatele velmi nákladná sanace. Bez ní by se totiž dostal dehet vinou netěsnící vložky nejdříve do izolace a následně na povrch komína. Odstranění dehtu z omítky je přitom prakticky nemožné. Uživatelé, kteří se chtějí takovému scénáři vyhnout, by se proto měli spolehnout na komínový systém Schiedel, na který je poskytována nadstandardní záruka proti vyhoření.

Více než 65 let tradice a vlastní výroba všech komponentů

Ze všech komínových systémů na trhu, na které se nadstandardní záruka proti vyhoření vztahuje, je Schiedel jediný, kdo se může vykázat tradicí natolik dlouhou, aby tato záruka dlouhé životnosti nebyla jen prázdnou proklamací, ale opravdu důvěryhodným závazkem. Tím, že společnost Schiedel úspěšně vyrábí a prodává komíny v celé Evropě již déle než 65 let, se liší od výrobců, jejichž historie a zkušenosti v oboru nedosahují ani délky samotné záruky. Obrovskou výhodou pro stavebníky je také fakt, že Schiedel je originálním výrobcem všech komponentů, za jejichž prvotřídní kvalitu ručí.

Více než 65 let tradice a vlastní výroba všech komponentů
Více než 65 let tradice a vlastní výroba všech komponentů

Více informací o akční nabídce za revoluční cenu 16 800 Kč bez DPH naleznete na www.schiedel.cz. O výhodách prémiových komínů za extra akční cenu se dočtete také na odborném portále www.nakominuzalezi.cz.

Autor: Schiedel, s.r.o. (tisková zpráva)

Související k tématu