reklama

Multifunkční pila EVOLUTION RAGE si poradí s různými materiály

Potřebujete najednou řezat dřevo, plast, hliník nebo dokonce ocel? Je to možné. Multifunkční pila EVOLUTION RAGE s patentovanou technologií RAGE hravě zvládne tuto úlohu i mnoho dalších.

Multifunkční pila EVOLUTION RAGE si poradí s různými materiály

Video:

Podívejte se, jak snadno si multifunkční pila EVOLUTION RAGE poradí s různými materiály.

EVOLUTION POWER TOOLS Ltd je anglický výrobce elektrického ručního nářadí se sídlem v Sheffieldu. Má více než dvacetipětileté zkušenosti v oblasti dělení a vrtání ocele, které přetavil do výroby elektrického nářadí EVOLUTION RAGE.

EVOLUTION RAGE je první pila na světě, která jedním a tím samým kotoučem řeže různé druhy materiálů. Od běžných pil na dřevo se odlišuje nejen robustní konstrukcí, silným motorem s nízkými otáčkami a vysokým kroutícím momentem, speciálním zásobníkem na piliny, ale zároveň i kotoučem s patentovanou technologií vyráběným v Japonsku. Právě symbióza stroje a kotouče umožňuje řezat do této doby nemyslitelné materiály. Jak je to možné?

Video:
Video:

Kotouč EVOLUTION se speciální geometrií zubů ze spékaných karbidů (TCT) je navržen na řezání dřeva (dokonce i s hřebíky), plastu, hliníku, mědi a ocele. Jeho životnost je až 50 m řezu v pásové oceli tlusté 6 mm. Tento vynikající výsledek je dosažen díky nízkým otáčkám pily, která nemá problém udržet si svůj výkon i v oceli, kde použití běžné okružní pily na dřevo bylo doteď nemyslitelné. Bez problémů zvládne i řezání stavebního dřeva plného hřebíků, které by vám u jiné pily vylomilo zuby.

Video:
Video:

Řezání hliníku nebo ocele pomocí multifunkční pily EVOLUTION RAGE nevyžaduje dodatečné chlazení, které je potřebné při řezání těchto materiálů úhlovými bruskami. Při řezání bruskami se uvolňuje teplo, které deformuje materiál v místě řezu. Kotouč EVOLUTION RAGE toto teplo eliminuje, díky čemuž zůstává řez přesný, ostrý a hlavně studený. Rychlost řezu je neporovnatelná, stačí vyzkoušet.

Video:
Video:

Použitím diamantového kotouče a kotouče na dřevocementové desky (CETRIS) se z EVOLUTION RAGE stává skutečná multifunkční pila, která dokáže nahradit úhlovou brusku, pilu na dřevo či prostřihovačku plechů. Proč si kupovat pilu na dřevo, když můžete mít multifunkční EVOLUTION RAGE?

Více informací naleznete na www.evolutiontools.cz.

Video:
Video:

Publikováno: 21. 9. 2012, Autor: ALLMEDIA spol. s r.o. (text, foto a video), Profil autora: Redakce