reklama

KREATIVITA-HOBBY - Veletrh plný tvoření

Veletrh pro tvořivé duše KREATIVITA-HOBBY se již podruhé otevře pro návštěvníky ve dnech 30.11.-2.12.2012 na Výstavišti Praha – Holešovice. Představí se vystavovatelé z různých oblastí tvoření – scrapbooking, plstění, kresba, fimo, korálkování, práce se Swarovski crystal, papírové skládání, malování na trička, kreativní tvořivé sady pro děti, razítkování, decoupage, pletení, háčkování, drátkování, pedig, twist art, smaltování, malování na hrnečky, skládačky, hry a mnoho a mnoho dalšího.

KREATIVITA-HOBBY - Veletrh plný tvoření

Pro děti a dospělé je denně připraveno více jak 60 workshopů a ukázek tvorby. Nakoupit budete moci materiály, pomůcky či literaturu pro Vaši tvorbu. V Tvořivém Tržišti se představí prodejci se svými handmade výrobky. Mlsné jazýčky čeká domácí pražírna kávy a domácí štrúdly a pamlsky. Pro návštěvníky je připravena soutěž o hodnotné ceny.

  • Ti, co rádi tvoří a pomáhají, mají možnost se přidat k našim projektům, kdy chceme udělat hezké Vánoce dětem, babičkám a dědečkům. Pojďte s námi rozdávat radost.
  • DÁRKIÁDA aneb „Vyrobme šťastné Vánoce“ chce potěšit babičky a dědečky v Domovech seniorů, kteří nikoho nemají a my jim uděláme radost – vyrábíme přáníčka a drobné dárečky.
  • ZDOBÍME STROM … je akce, kdy vyrábíme ozdoby na náš vánoční strom, který rozsvítíme právě v čase Adventu 2.12.2012. Ozdoby, které pošlete či donesete přímo na veletrh pak poputují mezi Domovy dětí a dětská oddělení v nemocnicích.
  • "Tvoření je radost a rozdávat radost nás baví"

    Přijďte se podívat a vyrobit dárek přímo na veletrhu nejen pro naše projekty, ale i pro své přátele a rodinu. Vlastnoručně vyrobený dárek je přece ten nejhezčí.

    Více o našem veletrhu, workshopech a projektech se dočtete na www.kreativita-hobby.cz. Najdete nás také na facebooku KREATIVITA-HOBBY.

    Publikováno: 26. 11. 2012, Autor: Kreativita-hobby (text a foto) , Profil autora: Redakce