reklama

FAGOR uvedl na trh nové pečicí trouby

Trouba je nedílnou součástí každé kuchyně. Při přípravě jídla se snažíme ušetřit nejen suroviny potřebné k výrobě pokrmů, ale také čas a energii. Však o úsporách energie se mluví téměř všude. Proto pokud do našeho domova vstoupí nový člen - multifunkční pečící trouba - chtěli bychom, aby splňovala naše nároky. Od samočištění, přes praktické programy až po nejvyšší energetickou třídu. Fagor na naše nároky myslí, a proto přichází na trh s novinkami.

FAGOR uvedl na trh nové pečicí trouby

Vestavná samostatná trouba 6H-750E B.

Jedná se o model vestavné samostatné trouby 6H-750E B. Tato multifunkční pečicí trouba v rustikálním provedení je vybavena nejdokonalejším čištěním vnitřku trouby, tzv. pyrolytickým čištěním. Trouba má 8 programů včetně speciálního programu Pizza a rychlého předohřevu Celeris-Booster. Dvířka trouby jsou vybavena 4 snadno snímatelnými skly (jedním termoreflexním) za účelem jejich případného čištění. Trouba je dodávána se systémem vyjímání plechu Pull systém, chromovanou mřížkou a hlubokým plechem s možností jeho čištění rovněž pyrolýzou. Trouba je v energetické třídě A.

Vestavná samostatná trouba 6H-750E B.
Vestavná samostatná trouba 6H-750E B.

Vestavná pečicí trouba 6H-475A X

Druhým zajímavým modelem je vestavná pečicí trouba 6H-475A X. Tato trouba je určena uživatelům, upřednostňujícím tradiční uspořádání trouby a varné desky, tj. zabudování pečicí trouby pod pracovní desku stolu a nad ní umístěné varné desky. Sklokeramická nebo plynová varná deska je ovládána knoflíky nacházejícími se na čelním panelu trouby. Tato horkovzdušná trouba je vybavena 6 programy pečení, smaltem Top-Slide se snadným čištěním, displejem udávajícím teplotu a čas. Trouba je dodávána s vyjímatelnými chromovanými bočními mřížkami, hlubokým smaltovaným plechem a systémem snadného vyjímání plechu Pull-systém. Trouba je v energetické třídě A.

Vestavná pečicí trouba 6H-475A X
Vestavná pečicí trouba 6H-475A X

O Fagoru

Skupina Fagor se řadí mezi pět nejvýznamnějších výrobců bílé techniky v Evropě. V jeho portfoliu je 12 obchodních značek a svoje výrobky vyváží do 130 zemí celého světa. Je součástí MCC, největšího družstevního sdružení na světě.

Více se dozvíte na www.fagorcz.cz v sekci vaření - trouby.

Publikováno: 28. 1. 2013, Autor: Fagor (text a foto), Pavla (text), Profil autora: Redakce