reklama

Češi – národ kutilů?

Možnost přihlášení se do soutěže Mistr Kutil končí 3. února a již nyní je jasné, že počet přihlášených ve srovnání s minulým rokem vzroste o více než 50% kandidátů. V současné chvíli je přihlášených 3920 kutilů a kutilek oproti loňským 2500 uchazečům. Poměrně vysoký zájem o kutilství mají i ženy, kterých se prozatím při-hlásilo do soutěže 30%.

Češi – národ kutilů?

„Jsme rádi, že je o soutěž Mistr Kutil takový zájem. Je vidět, že Češi jsou národ kutilů a domácí práce je baví. Zaujal nás také vysoký zájem žen, což dokazuje, že kutilské práce nejsou pouze dominantou mužů, ale i žen,“ říká Helena Ševčíková ze společnosti Hornbach, která soutěž pořádá.

Součástí registrace jsou fotografie kandidátů a jejich dosavadních kutilských projektů. Každý také musí napsat krátký text o sobě a o jeho ideálním domě. Na základě těchto informací bude všechny registrované hodnotit široká internetová veřejnost svými hlasy. Dvanáct nejúspěšnějších se poté zúčastní velkého finále 9. března v hobbymarketu Hornbach na Černém Mostě.

„Zvýšený zájem o tuto soutěž přikládáme i atraktivním cenám, které na vítěze čekají. Výherce získá vedle titulu Mistr či Missis Kutil také atraktivní moderní dům TAWAL Sollarik 2-01. Druhý nejlepší dostane od našeho partnera auto Peugeot Partner Tepee.

Více informací o soutěži naleznete na www.mistrkutil.cz.

Publikováno: 29. 1. 2013, Autor: Hornbach (text a foto) , Profil autora: Redakce