reklama

Nový internetový portál Lindab Střešní asistent

Potřebujete poradit, nebo přímo pomoci s realizací střechy? Opravujete starou střechu nebo se rozhodujete, jaká střešní krytina bude nejvhodnější pro Váš plánovaný nebo již rozestavěný dům? Pak právě pro Vás je vhodné navštívit stránky www.stresniasistent.cz věnované opravám a rekonstrukcím střech.

Nový internetový portál Lindab Střešní asistent

Portál Střešní Asistent je připraven pomoci Vám při řešení nové střechy po technické i realizační stránce. Nenechávejte proto rozhodování o Vaší stavbě na jiných a informujte se sami správně a nezávisle. Odborníci Lindab Vám na základě svých dlouholetých zkušeností podají relevantní a pravdivé informace.

Nový internetový portál Lindab Střešní asistent
Nový internetový portál Lindab Střešní asistent

Projděte si průvodce problematikou střech a střešních krytin a dalších komponentů týkajících se zastřešení a odvodnění střechy. Zaregistrujte se a následně budete kontaktováni odborníky Lindab, kteří Vám poskytnou potřebné informace, poradí Vám a doporučí nejvhodnější řešení pro Vaši střechu, případně doporučí prověřenou montážní firmu. To vše zdarma a nezávazně! Navíc získáte zdarma informační brožuru Průvodce bezchybnou realizací střechy.

Střešní asistent přispěje k Vaší informovanosti odborným názorem. Konečné rozhodnutí o Vaší nové střeše je vždy na Vás.

Publikováno: 14. 8. 2013, Autor: Lindab s.r.o. (tisková zpráva), Profil autora: Redakce