reklama

Zemní vruty na veletrhu FOR WOOD

8. ročník veletrhu dřevostaveb FOR WOOD se uskuteční souběžně s mezinárodním veletrhme FOR ARCH v termínu od 17. - 21. září 2013 na výstavišti PVA EXPO PRAHA Letňany. Zakládání staveb pomocí zemních vrutů KRINNER jsme již několikrát představovali. Na stánku G 16 v hale 1 si můžete zemní vruty přímo prohlédnout a také se dozvědět spoustu dalších zajímavostí a informací o tomto způsobu kotvení.

Zemní vruty na veletrhu FOR WOOD

Zemní vruty

Zemní vrut při zašroubování do země díky kónusovému tělu zhutní a stlačí zeminu ve svém okolí, a tak vznikne díky ploše pravidelného závitu na těle vrutu velmi pevný základ, který lze okamžitě zatížit.Za zlomek času potřebný pro vykopání a vybetonování základů, založíte vaši stavbu na zemních vrutech KRINNER. Základy je možné okamžitě zatížit, odpadá technologická přestávka při betonáži. Žádné kopání, betonování a odvoz vykopané hlíny. Na zemních vrutech je možné zakládat i velké dřevostavby.Vhodné jsou pro dětské stavby, kotvení pergol, teras, pro zahradní domky či například pro ukotvení plotových sloupků.

Zemní vruty
Zemní vruty
Zemní vruty
Zemní vruty

Veletrh FOR WOOD

Hlavním tématem jsou masivní dřevostavby - sruby, roubenky a vrstvené masivní dřevo. Tato témata budou prostupovat celým veletrhem a také doprovodným programem. Veletrh je zejména centrem novinek a tipů pro dřevostavby. Výhodou je také ideální dostupnost pro vystavovatele i pro návštěvníky a atraktivnost výstavních prostor. Vstupní hala letňanského výstaviště nabízí různé služby od bankomatů až po restaurace včetně novinářského a informačního centra.Souběžně s FOR WOODem proběhnou také veletrhy FOR ARCH, FOR THERM, FOR WOOD, BAZÉNY, SAUNY&SPA a FOR WASTE.

Publikováno: 15. 9. 2013, Autor: Pavla (text a foto) , Profil autora: Redakce