Ušetřete až 70 procent za vodu a energie na její ohřev

Zdražování cen vody a energie, téma, které slýcháváme ze všech stran a v posledních letech velmi často. Není tedy divu, že se výrobci předhánějí s návrhy inovativních řešení, jak neúprosnému nárůstu poplatků zamezit. Oblibu si v posledních letech získaly unikátní šetřiče vody pro vodovodní baterie a toalety, u kterých je možné nastavit požadovaný průtok podle toho, jaký proud provzdušněné vody je vám příjemný.

Ušetřete až 70 procent za vodu a energie na její ohřev

Jde o nejsnazší způsob, jak ušetřit za vodu a energie na její ohřev až o 70 %. Díky úsporné technologii může čtyřčlenná domácnost ušetřit i několik tisíc za rok. Navíc aplikace je velmi snadná – úsporné šetřiče našroubujete na baterii umyvadla, dřezu nebo sprchy a pak už jen regulujete průtok vody dle vašich představ. Pořizovací náklady na pokrytí celé domácnosti jsou přitom velmi nízké a návratnost investice velice rychlá. Nechybí ani pětiletá záruka a vysoká míra odolnosti vůči poničení. Právě z těchto důvodů ji upřednostňuje více než tisícovka zařízení, jako jsou obytné komplexy, nemocnice, vládní budovy, školy, hotely, ale samozřejmě také běžné domácnosti po celé České republice.

Šetřiče vody pro umyvadla a sprchy
Šetřiče vody pro umyvadla a sprchy

Předním výrobcem ekologických a kvalitních šetřičů vody je česká firma Watersavers, která v současné době spolupracuje také s energetickou společností E.ON. Ta svým zákazníkům nabízí další zajímavé bonusy v rámci snižování nákladů na spotřebu vody, jejíž kompletní nabídku a způsob čerpání naleznete na www.eon.cz/watersavers. O kvalitě výrobků svědčí i fakt, že se v roce 2012 dostaly do finále kategorie Voda v soutěži E.ON Energy Globe Award ČR, která oceňuje nejlepší energeticky úsporné projekty.

Z čeho vybírat?

RA6 22/24 U - Antivápenný šetřič vody pro umyvadla a dřezy. Vhodný pro všechny běžné typy umyvadlových a dřezových baterií. Ve standardním nastavení poskytuje průtok 6 litrů za minutu. Doporučená cena: 286 Kč včetně DPHCena pro zákazníky E.ON: 228 Kč včetně DPH

Z čeho vybírat?
Z čeho vybírat?

RA10 - Šetřič vody pro sprchy. Vhodný pro všechny běžné typy sprchových baterií (závit 1/2"). Ve standardním nastavení poskytuje průtok 10 litrů za minutu.Doporučená cena: 300 Kč včetně DPHCena pro zákazníky E.ON: 240 Kč včetně DPH

Z čeho vybírat?
Z čeho vybírat?
Autor: E.ON (tisková zpráva), Hettich (foto)

Související k tématu