reklama

Lindab plechy v akci!

Na jih od Prahy, v obci Klínec, najdete rodinný dům připomínající typickou severskou stavbu. Ačkoli střední Čechy nemusí čelit klimatickým podmínkám jako chladná Skandinávie, i zde našel uplatnění systém samonosných konstrukcí obvodových stěn, stropů a vnitřních nosných příček, kombinující řadu technologií a výrobků z tenkostěnné oceli Lindab. Moderní materiál, variabilita, suchý proces výstavby – to vše jsou vlastnosti, kterými stavby Lindab disponují a které je předurčují k oblibě u stavbařů, kteří preferují rychlou, přesnou montáž a servis jednoho dodavatele i u stavebníků, kteří požadují originalitu a vysokou kvalitu bydlení.

Lindab plechy v akci!
Lindab plechy v akci!
Lindab plechy v akci!
Lindab plechy v akci!
Lindab plechy v akci!

Nosná konstrukce stěn je tvořena tenkostěnnými ocelovými profily se štěrbinami eliminujícími tepelné mosty, je vyplněna minerální vlnou Rockwool a opláštěna deskami Fermacell, které celou konstrukci stabilizují. Celková tloušťka izolace 290 mm dává stavbě vynikající tepelně-technické vlastnosti. Vnější fasádu tvoří trapézový plech Coverline, zastřešení krytina se stojatou drážkou Seamline a odvodnění zajišťuje systém Rainline. A právě tyto výrobky nabízí Lindab aktuálně za akční ceny.

Lindab plechy v akci!
Lindab plechy v akci!
Lindab plechy v akci!
Lindab plechy v akci!

Trapézové plechy Lindab Coverline v povrchové úpravě Classic a Aluzink v nejžádanějších střešních i stěnových profilech a T18 a barvách cihlově červená a hnědá jsou nyní k dostání za snížené ceny, a to již od 189Kč/m2 bez DPH. Střešní i stěnový profil LVP20 v provedení Classic pak za 219Kč/m2 bez DPH. Nadčasová falcovaná střešní krytina Lindab Seamline je aktuálně v nabídce za sníženou cenu 325Kč/m2. Obě akce platí do 10.října 2013.

Více informací o platných nabídkách plechů Lindab najdete na www.lindab.cz.

Publikováno: 24. 9. 2013, Autor: Lindab s.r.o. (tisková zpráva)