reklama

Vrtací šroubovák Bosch

Potřebujete složit skříň nebo přivrtat světlo a nejste zrovna zručný na kutilské práce. Nevadí, s tímto vrtacím šroubovákem to zvládnou i ženy. S dvourychlostním aku vrtacím šroubovákem Bosch PSR 10,8 LI-2 jde vrtání a šroubování rychle dopředu. Šroubovák výborně padne do ruky - puste se tedy do práce. Třeba hned teď...

Vrtací šroubovák Bosch

  • S hmotností nižší než jeden kilogram je nejlehčím přístrojem ve své třídě
  • Přináší kompaktní a ergonomický design pro obzvláště dobrou manipulaci
  • Využívá maximální točivý moment 22 Nm a momentové nastavení 20+1
  • Jednohodinová nabíječka je jako standardní příslušenství

V podobě PSR 10,8 LI-2 uvádí firma Bosch na trh nejšikovnější dvourychlostní akumulátorový vrtací šroubovák ve své třídě. Tento nový přístroj pro kutily váží pouhých 950 gramů, čímž je znatelně lehčí nežli srovnatelné šroubováky. Výrazně kompaktní, ergonomický design zaručuje dobrou manipulaci, velikou svobodu pohybu při práci, která téměř neunavuje.

Bosch PSR 10,8 LI-2 slučuje výhody s vysokým výkonem. Dvourychlostní planetová převodovka spolu s výkonným Power motorem zajišťuje šroubování při nízkých otáčkách a pohodlné vrtání při vysokých otáčkách. S 20 možnostmi nastavení utahovacích momentů pro šroubování a jednou pro vrtání je tento vrtací šroubovák dokonale uzpůsoben pro každý druh práce. Disponuje maximálním momentem 22 Nm. To jej také činí ideálním pomocníkem pro kutily, kteří se rádi pouští do velkých projektů. Tento přístroj je vhodný pro šroubování až do průměru 6 mm a vrtání do dřeva až do průměru 20 mm.

Vrtací šroubovák Bosch
Vrtací šroubovák Bosch

U lithium-iontového akumulátoru nedochází prakticky k žádnému samovybíjení, takže šroubovák Bosch PSR 10,8 LI-2 je stále připraven k použití i poté, co nebyl delší dobu používán. Baterie navíc nemá žádný paměťový efekt, takže ji je možné nabíjet kdykoliv, aniž by se uživatel musel smiřovat se snížením výkonnosti baterie. LED indikátory nepřetržitě signalizují stav nabití akumulátoru.

Akumulátor vrtacího šroubováku rychle nabije standardně dodávaná jednohodinová nabíječka. Pohodlné držadlo s pogumovaným povrchem a snadno ovladatelným přepínačem normálního a opačného chodu jsou znamením vysokého stupně ergonomiky, kterou tyto aku vrtací šroubováky nabízejí. Dvě LED diody ukazují uživateli, zda je nastaven normální nebo opačný chod. Dodatečná LED dioda „Power-Light” zajišťuje jasné světlo při práci v tmavých prostorách. Dalším komfortním význačným rysem je samoupínací sklíčidlo. Vrtáky či šroubovací nástavce se do tohoto sklíčidla upnou rychle, aniž by bylo třeba použít pomocné nástroje.

Dvourychlostní aku vrtací šroubovák Bosch PSR 10,8 LI-2 je k dostání v maloobchodních prodejnách. Nástroj je dodáván spolu s lithium-iontovým akumulátorem, jednohodinovou nabíječkou, oboustranným šroubovacím bitem a kufříkem na nářadí.

Více informací naleznete na www.bosch-do-it.cz

Publikováno: 21. 11. 2013, Autor: Bosch (text a foto), Profil autora: Redakce