reklama

Zateplete si domov s tesou!

Ne každý má na zateplení domu, přesto bychom se měli snažit zamezit úniku tepla. Tou nejjednodušší cestou je zateplení oken a dveří. Tesa tape dodává na náš trh celou řadu produktů vhodných k zateplení. A o ně budeme dnes soutěžit. Takže stačí najít správné odpovědi a mít trochu štěstíčka při losování.

Zateplete si domov s tesou!

Co je vaším úkolem s tesa tape?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně natři soutěžní otázky. Poté budete zařazeni do losování o deset cen od firmy tesa.

Při vyplňování soutěžního formuláře připojte také své jméno, příjmení, ulici s popisným číslem, obec, PSČ a e-mailovou adresu.

Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Odpovědi na níže uvedené otázky naleznete na www.tesa-tape.cz.

Ceny, o které soutěžíte

1. cena: Sada těsnění pro zateplení oken vašeho domova v ceně 4.628,- Kč

Sada obsahuje:- 2x 6m Premium Transparent - samolepicí vysoce kvalitní silikonové profilové těsnění- 2x 25m D hnědá - samolepicí gumové těsnění pro okna a dveře- 2x 25m D bílá - samolepicí gumové těsnění pro okna a dveře- 2x 6m E hnědá - samolepicí gumové těsnění pro okna a dveře- 2x 6m E bílá - samolepicí gumové těsnění pro okna a dveře- 4x Thermocover - izolační fólie na staré nebo jednoduché okenní rámy pro úsporu energií- 3x Transparentní lišta Standart - samolepicí kartáčová lišta pod dveře- 3x Double roll pod dveře - dvojitá role zastavuje chlad, průvan a prach- 3x Fólie za radiátory - odrazová folie

2. cena: Sada těsnění pro zateplení oken vašeho domova v ceně 2.339,- Kč

Sada obsahuje:- 1x 6m Premium Transparent - samolepicí vysoce kvalitní silikonové profilové těsnění- 1x 25m D hnědá - samolepicí gumové těsnění pro okna a dveře- 1x 25m D bílá - samolepicí gumové těsnění pro okna a dveře- 1x 6m E hnědá - samolepicí gumové těsnění pro okna a dveře- 1x 6m E bílá - samolepicí gumové těsnění pro okna a dveře- 2x Thermocover - izolační fólie na staré nebo jednoduché okenní rámy pro úsporu energií- 2x Transparentní lišta Standart - samolepicí kartáčová lišta pod dveře- 1x Double roll pod dveře - dvojitá role zastavuje chlad, průvan a prach- 1x Fólie za radiátory - odrazová folie

3. cena: Sada těsnění pro zateplení oken vašeho domova v ceně 1.541,- Kč

Sada obsahuje:- 1x 6m Premium Transparent - samolepicí vysoce kvalitní silikonové profilové těsnění- 1x 6m E hnědá - samolepicí gumové těsnění pro okna a dveře- 1x 6m E bílá - samolepicí gumové těsnění pro okna a dveře- 2x Thermocover - izolační fólie na staré nebo jednoduché okenní rámy pro úsporu energií- 2x Transparentní lišta Standart - samolepicí kartáčová lišta pod dveře- 1x Double roll pod dveře - dvojitá role zastavuje chlad, průvan a prach- 1x Fólie za radiátory - odrazová folie

4. - 6. cena: Sada těsnění pro zateplení oken vašeho domova v ceně 656,- Kč

Sada obsahuje:- 1x 6m Premium Transparent - samolepicí vysoce kvalitní silikonové profilové těsnění- 1x 6m E hnědá - samolepicí gumové těsnění pro okna a dveře- 1x 6m E bílá - samolepicí gumové těsnění pro okna a dveře- 2x Thermocover - izolační fólie na staré nebo jednoduché okenní rámy pro úsporu energií

7. - 10. cena: Těsnění Premium Transparent 6m pro zateplení vašeho domova v ceně 219,- Kč

Samolepicí vysoce kvalitní silikonové profilové těsnění PREMIUM FLEXIBLE pro okna a dveře se snadno přizpůsobí jakékoliv mezeře.

Termíny soutěže

Start: 3. 12. 2013Uzávěrka: 6. 1. 2014Slosování výherce: 7. 1. 2014Zveřejnění výherce: 9. 1. 2014Odeslání cen: nejpozději do 31. 1. 2014

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci magazínu CeskyKutil.cz, firmy tesa a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny tři soutěžní otázky.
  • Výhry nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Výherci budou vylosováni odbornou porotou firmy tesa.
  • Po slosování budou ceny výhercům odeslány poštou.
  • Ceny odesílá firma tesa.

Informace o partnerovi soutěže

Tesa SE: Celosvětový výrobce samolepicích systémových řešení

Společnost tesa SE je jedním z předních výrobců samolepicích výrobků a systémových řešení pro průmysl, obchod a spotřebitele. 125 let zkušeností společnosti v přípravě, nanášení a vývoji lepidel a jedinečných produktových řešení, posunulo společnost tesa, se svojí centrálou v Hamburgu, do nejvyšší ligy světového obchodu v mnoha oblastech uplatnění.

Jakožto partner v průmyslu, tesa spolupracuje se svými klienty na analýzách jejich výrobních procesů, za účelem vývoje řešení na míru, pro zvýšení efektivity nebo optimalizaci koncových produktů.

Spektrum aplikací sahá od speciálních lepicích pásek pro polygrafický a papírnický průmysl, přesné vysekávání pro přesnou přilnavost elektronických součástek v mobilních telefonech, digitálních kamerách a LCD obrazovkách, až po laserem vyleptané a proti zneužití či padělkům uzpůsobené štítky. Společnost tesa je všude i u jednotlivých spotřebitelů – protože chce nabídnout to nejlepší řešení pro téměř každou oblast každodenního života: od domova a kanceláře, přes koníčky a domácí práce, až po zahradu.

Více informací naleznete na www.tesa-tape.cz.

Publikováno: 3. 12. 2013, Autor: Pavla (text), tesa tape (foto) , Profil autora: Redakce