reklama

Bateriový svět plný komfortu při práci

Bateriové výrobky vrací život do domu i zahrady. Zapomeňte na elektrické přípojky, po zahradě roztahané kabely a vstupte do světa baterií a akumulátorů, kde vládne svoboda a nespoutanost, kde vládnou bateriové zdroje.

i (Zdroj: Kärcher)
Komfort při práci nabízí bateriový svět (Zdroj: Kärcher)

Pečujete o svůj dům, zahradu, auto a další předměty. Chcete se ve vašem životním prostoru cítit dobře, být hrdí na to, že jsou různé předměty či rostliny součástí vašeho života. Čistíte je, střiháte a obnovujete jejich krásu proto, aby vás ještě dlouho mohly těšit. A tak je s pomocí některých výrobků a know how vracíte zpátky do života.

Nový bateriový program umožňuje flexibilně využívat různé zahradní pomocníky s jedním kompatibilním bateriovým zdrojem v dané napěťové třídě. Program Kärcher Battery Universe je založen na dvou bateriových platformách – 18 V a 36 V. Obě platformy lze zakoupit ve dvou různých kapacitách podle typu stroje.

Starter_Kit_Battery_Power_18-25
i (Zdroj: Kärcher)
Startovací set pro nabíjení baterií má jednoduché ovládání

BATERIE 18 V a 36 V

Naprosto ohromující pokrok představuje společnost ve vývoji bateriových platforem. Baterie jsou vybaveny LCD displejem s technologií reálného času „Real Time Technology“, který po připojení do konkrétního stroje ukazuje zbývající dobu chodu v minutách. To znamená, že ihned při práci vidíte, kolik času máte do konce, než budete muset baterii nabít. Baterie dbá i na bezpečnost. Výkonná ochrana proti stříkající vodě, unikátní pro domácnosti, zajišťuje, že práce lze provádět bez obav o komponenty citlivé na vodu (třída IPX5). Baterie jsou chráněné také proti prachu. Kryt baterie je vyroben z robustního plastu, a proto je velmi nárazuvzdorný, a to i při pádu z výšky na zem. Díky účinnému tepelnému managementu poskytují baterie velmi dobrý výkon i při intenzivním použití, inteligentní sledování článků přitom chrání před přetížením, přehřátím a úplným vybitím. Když se přístroj delší dobu nepoužívá, zabezpečuje dlouhou životnost článků automatický skladovací režim baterií Battery Power řízený procesorem.

Rychlonabijecka_Karcher_18V_pro_Battery_Power
i (Zdroj: Kärcher)
Rychlonabíječku lze připevnit na zeď

BATERIE 18 V

Vyměnitelné baterie 18 V/2,5 Ah a 18 V/5,0 Ah jsou kompatibilní s 25 přístroji od zahradní sekačky, přes pilu až po vysavač či tlakovou myčku. Můžete ji zakoupit jako součást výbavy přístrojů, které jsou v této voltáži označené přívlastkem Battery Set, nebo je dokoupit samostatně či ve zvýhodněném starter kitu i s rychlonabíječkou, která dokáže nabíjení urychlit až 4 x oproti klasické nabíječce.

Startovací set pro nabíjení baterií
i (Zdroj: Kärcher)
Bateriový svět plný komfortu při práci

BATERIE 36 V

Vyměnitelné baterie 36 V/2,5 Ah a 36 V/5,0 Ah jsou kompatibilní s 16 přístroji od zahradní sekačky, přes nůžky na živý plot až po multifunkční vysavač. Můžete ji zakoupit jako součást výbavy přístrojů, které jsou v této voltáži označeni přívlastkem Battery Set nebo je dokoupit samostatně či ve zvýhodněném starter kitu i s rychlonabíječkou.

Starter_Kit_Battery_Karcher_Power_36-25
i (Zdroj: Kärcher)
Detail baterie

Publikováno: 25. 3. 2020, Autor: Kärcher (text a foto)