Švédská kvalita na českých střechách: od března za ještě dostupnější ceny

Lindab, přední světový výrobce stavebních komponent ze švédské oceli, se od 1. března 2014 rozhodl významně snížit ceníkové ceny svých střech, okapů a střešních bezpečnostních prvků. Jeho záměrem je zpřístupnit výrobky Lindab co největšímu počtu zájemců. Ti mohou oproti dřívějším cenám ušetřit až 12 % u všech druhů střešních krytin profilovaných do tvaru klasických skládaných tašek (Lindab Topline, Mega, Ideal, Goodlock, Roca Toscana a Roca Rustica). Stejné procento slevy získají i u trapézových střešních plechů. Až 20 % dosahuje snížení ceny u rovinných plechů. V případě okapového systému Lindab Rainline činí sleva až 35 %.

Švédská kvalita na českých střechách: od března za ještě dostupnější ceny

Příklad úspory se střechami Lindab

U rodinného domku o půdorysu do písmene L se šikmou střechou o celkové ploše 96 m2, na kterou jeho majitel použije profilovanou střešní krytinu Lindab Topline, zaplatí nyní 128.537,- Kč včetně veškerých doplňků a okapového systému Lindab Rainline v barvě krytiny, zatímco dřívější cena kompletní střechy činila 151.328,- Kč. Střecha včetně okapů je opatřena nejkvalitnější povrchovou úpravou Elite, díky níž výborně čelí vnějším vlivům, jako jsou UV záření, extrémní teploty či znečištění ovzduší. Ochranná vrstva spolu s ocelovým jádrem dodává plechové střešní krytině Lindab Topline odolnost a pevnost, skvělý vzhled a bezvadnou funkčnost po dlouhá léta. Na tuto střechu proto poskytuje Lindab záruku 30 let.

Příklad úspory se střechami Lindab
Příklad úspory se střechami Lindab
Příklad úspory se střechami Lindab
Příklad úspory se střechami Lindab

Střecha se obvykle pořizuje nebo opravuje jen několikrát za život a je tak významnou investicí. Pro poradenství při výběru střechy proto Lindab minulý rok spustil provoz portálu www.stresniasistent.cz, který je bezplatným pomocníkem jak pro zákazníky, tak i pro architekty, projektanty a montážní firmy. Vedle samotné výroby střešních systémů zajistí odborníci z Lindabu kompletní dodávku celé střechy bez jakýchkoli starostí: od poradenství při koupi nové střechy, její opravě či rekonstrukci přes návrh technického řešení až po následnou montáž. Ta je velmi snadná: zákazník si zvolí barvu a provedení, Lindab dodá vše v potřebných délkách – samozřejmě s kompletní řadou doplňků, lemovacích prvků i kotvícího materiálu.

Autor: Lindab (tisková zpráva)

Související k tématu