reklama

Profesionální ruční nářadí STAYER nyní za akční ceny!

Každý řemeslník či kutil potřebuje kvalitní ruční nářadí. Bez pořádné vrtačky, aku šroubováku či brusky se prostě žádný řemeslník či kutil neobjede. Španělská značka STAYER se objevila na českém trhu poměrně nedávno, ale ve světě je synonymem pro nářadí v profi kvalitě již delší dobu. Distributor značky STAYER pro Českou republiku, společnost Laser - Cut, pro vás připravila nabídku nářadí STAYER za akční ceny.

Profesionální ruční nářadí STAYER nyní za akční ceny!

Tipy STAYER pro vás

Tipy STAYER pro vás
Tipy STAYER pro vás

Potřebujete do své dílny kvalitní profesionální aku vrtačku za rozumnou cenu? Pak vyzkoušejte aku vrtačku STAYER s označením PBL120K, která je vybavena silným akumulátorem 12 V, kapacita baterie je 1,5 Ah. Mezi další přednosti pak patří přepínač zpětného chodu, elektronická regulace otáček, rychloupínací sklíčidlo s bezpečnostním zámkem. a L.E.D osvětlení pracovního místa. Je velmi dobře vyvážená a extra lehká - její hmotnost je 0,95 kg!! Ke standardnímu vybavení patří nabíječka baterií, dva akumulátory, dva šroubovákové bity a kufr. Koupit jí můžete za akční cenu 2.790 Kč.

Tipy STAYER pro vás
Tipy STAYER pro vás

Pokud potřebujete spolehlivou a výkonnou úhlovou brusku, pak doporučujeme SAB781R. Jedná se o kompaktní a dobře vyváženou brusku se silným motorem 780W se dvěmi pozicemi pro přídavné rukojeti. Je lehká, váží 1,7 kg. Má zmenšenou motorovou část, která umožňuje snadnější manipulaci. Ke standardnímu vybavení patří ochranný kryt, servisní klíč, přídavná rukojeť. Nyní ji můžete pořídit za akční cenu 1.290 Kč.

Tipy STAYER pro vás
Tipy STAYER pro vás

STAYER nabízí i elektropneumatická kladiva. Za zmínění určitě stojí elektropneumatické kladivo s označením HD45K s technologií VAT - technologií pohlcování vibrací.Tato technologie dokáže minimalizovat nepříjemnosti způsobené používáním kladiv (pocity brnění rukou, úbytek síly a citu v rukou či bolest v ramenou.) a umí tyto nepříjemné vibrace podstatně snížit. Kladivo je vybaveno elektronickou regulací otáček, mechanickou bezpečnostní spojkou, LED indikátorem opotřebení uhlíků, LED indikátorem poruchy vypínače a elektrického kabelu a funkcí Vario-Lock umožňující přizpůsobení polohy sekáče. Ke standardnímu vybavení kladiva patří přídavná rukojeť, hloubkoměr a kufr. Elektropneumatické kladivo můžete pořídit za akční cenu 6.790 Kč.

Více informací o produktech STAYER najdete na www.stayer.cz nebo v e-shopu distributora, společnosti Laser-cut, na www.brusivo-shop.com.

Publikováno: 19. 5. 2014, Autor: LASER-CUT (tisková zpráva) , Profil autora: Redakce