Podkrokevní zateplení na novém webu

Splečnost PAMA, dodavatel lehkých sklolaminátových střešních krytin a prosvětlovacích profilů, polykarbonátových komůrkových a plných profilů, nadkrokevních a podkrokevních tepelných polyuretanových izolací spustila nové webové stránky o zateplování a izolacích budov a rodinných domů.

Podkrokevní zateplení na novém webu

Podkrokevní tepelně izolační systémy jsou v současnosti vysoce efektivním a ekonomickým způsobem dodatečného zateplení šikmých střech. Provedení podkrokevního zateplení pomocí PUR/PIR panelů je podstatně snažší a rychlejší proti klasickému způsobu. PAMA, a.s. spustila v těchto dnech nové webové stránky PODKROKEVNĚ, které se věnují tématu zateplení.

Chcete zateplit střechu, podlahu, podkroví bez práce a starostí? Na Kalkulátoru zateplení si můžete spočítat, zda je lepší vrhnout se do zateplení svépomocí nebo se obrátit na odborníky. V sekci PIR panely najdete mimo jiného veškeré informace o vlastnostech PIR panelů, jak je to s izolací v letním období nebo třeba porovnání PIR/PUR s ostatními izolačními materiály ve stavebnictví.

Webová stránka o zateplování a izolaci – PODKROKEVNĚ
Webová stránka o zateplování a izolaci – PODKROKEVNĚ

Pokud se rozhodnete pro zateplení svépomocí, najdete na stránkách spoustu důležitých informací. Pokud si nejste v některém z kroků jisti, můžete si objednat pomoc u odborníků pro technickou podporu nebo přítomnost technika na stavbě.

Vše důležité se dozvíte na www.podkrokevne.cz.

Autor: Pavla (text), PAMA (tisková zpráva)

Související k tématu