reklama

Poslední víkend na Šiklandu

Konec prázdnin se blíží a s ním i konec sezóny na Šiklově mlýně ve Zvoli nad Pernštejnem. V sobotu si můžete naposled užít veškerý program a všechny atrakce, které tento největší přírodní zábavní areál v České republice nabízí. Již po celý týden může každý z našich návštěvníků hlasovat o nejlepší hru či o nejsympatičtějšího herce i herečku přímo u pódia na náměstí městečka. V sobotu pak bude velké vyhlášení. Přijďte i Vy podpořit své favority v tak trochu parodii na „Oscarové ceny „ pod názvem Zlatý Šiklák.

Poslední víkend na Šiklandu

Večerní rozloučení s Vámi diváky herci jistě opepří nějakou tou zábavnou vsuvkou a scénkou. Nedělní program je pak očekávaným momentem nejen skalních fanoušků. Celý den je ve znamení „Šiklův mlýn tak trochu vzhůru nohama“. Herci si prohodí role a změní již tak humorná vystoupení na naprosto bláznivá představení. Konec sezóny bude na Šiklově mlýně jak jinak než ve znamení smíchu.

Poslední den na Šiklově mlýně
Poslední den na Šiklově mlýně
Poslední den na Šiklově mlýně
Poslední den na Šiklově mlýně

Sobotní denní program začíná v 10 hodin na náměstí westernového městečka. Již o půl 12 na Vás čeká první vystoupení v největším přírodním westernovém amfiteátru v České republice a to humorné divadlo o karbaníkovi Jimovi, který stihl prohrát veškerý lup dříve, než se stihl rozdělit se svými kumpány. Těm se to samozřejmě nelíbilo a tak si pro Jima přišli rovnou do věznice. Po 14. hodině se pak v amfiteátru seznámíme se světem kovbojů a kovbojek a podíváme se na krásnou souhru koně a cvičitele. Samozřejmě nebude chybět vystoupení oblíbené lamy Sancho, poníků i našeho nového psího kamaráda Agiho to vše ve Zvířecí a westernové show. Před pátou hodinou se opět sejdeme v amfiteátru, abychom shlédli krásný dramatický dojemný příběh „Návrat“. Bitva u Little Bighorn právě skončila. Malé městečko je však stále sužováno utlačovatelem z řad svých obyvatel, který má zastání ve své bandě. Po několika letech se z války vrací George se svou indiánskou ženou, což se zásadně nelíbí novým vládcům městečka a začne válka.

Poslední den na Šiklově mlýně
Poslední den na Šiklově mlýně

Celý den se završí již zmiňovaným Zlatým Šiklákem.

Nedělní den „Derniéra“ je pak takovým ohlédnutím za sezónou v tom nejbláznivějším provedení, které si jen dokážete představit.

Více informací získáte na tel.: + 420 566 567 400 nebo na www.sikland.cz.

Publikováno: 28. 8. 2014, Autor: Šikland (text a foto) , Profil autora: Redakce