Roztíratelný tmel WYFLEXA

Potřebujete utěsnit prostupy nebo spoje nové konstrukce? Renovujete interiér či exteriér a potřebujete vyplnit spáry ve zdivu nebo omítce? Bude se vám líbit novinka jménem WYFLEXA.

Roztíratelný tmel WYFLEXA

Novinkou na trhu kvalitních tmelů je napojovací a snadno roztíratelný tmel WYFLEXA s vlhkostně proměnlivou Sd-hodnotou, který najde uplatnění zejména pro utěsnění obtížně přístupných míst, prostupů a spojů u nových konstrukcí, renovací interiéru i exteriéru. Tento tmel lze lepit na všechny běžné stavební povrchy, rovněž i na fólie pro clima® a membrány z PP, PE, PA, hliníku a papíru. Nový tmel WYFLEXA poskytuje uživateli trvale pružné, vzduchotěsné, větruodolné a vodotěsné utěsnění. Roztíratelný tmel WYFLEXA se snadno nanáší pomocí standardních štětců. Lze zpracovávat v rozmezí teplot 0 až 50°C.

Nový tmel WYFLEXA najdete mezi produkty pro clima®, které patří do skladebního systému izolací COMPRI®, jež na trh dodává firma CIUR a.s. Další informace naleznete na www.pro-clima.cz nebo také na www.compri-izolace.cz.

Autor: Ciur (text a foto)

Související k tématu