Kompletní sněholam s vysokou pevností za akční cenu

„TEST THE BEST“, aneb vyzkoušejte si kvalitní a funkční výrobky za ceny jako pro velkoodběratele. Kompletní trubkový sněholam se dvěma trubkami byl nyní zařazen do projektu „TEST THE BEST“. V jeho rámci nabízí společnost HPI-CZ na svých stránkách stavební materiály individuálním stavebníkům či řemeslníkům po určitou dobu vždy za zvýhodněné akční ceny, aby si mohli vyzkoušet kvalitní a funkční produkty, a to za ceny jak pro velkoodběratele. Kompletní sněholam se dvěma trubkami včetně držáků bude dostupný za zvýhodněnou cenu až do konce ledna 2015.

Kompletní sněholam s vysokou pevností za akční cenu

Trubkový sněholam tvoří držáky uchytitelné u skládaných krytin dle typu za přídavnou lať nebo za kontra lať nebo speciální držáky pro plechovou krytinu, a dále samotný trubkový zachycovač sněhu. Ten je tvořen trubkami délky 2000 mm nebo 3000 mm s průměrem 32 mm. Nově jsou v sortimentu kromě spojek trubky také koncovky. Držáky i trubkové zachycovače dodává HPI-CZ jak ve variantě pozink, tak v barevném provedení, kdy si zákazník může vybrat z celkem 5 atraktivních odstínů. Dvoutrubkový sněholam je jedno z nejoblíbenějších liniových protisněhových opatření. Vysokou kvalitu tohoto výrobku si mohou zákazníci vyzkoušet v rámci projektu „TEST THE BEST“ za zvýhodněnou cenu.

Trubkový zachytávač
Trubkový zachytávač

TEST THE BEST

Projekt „TEST THE BEST“ spustila společnost HPI-CZ ve spolupráci s dalšími významnými dodavateli kvalitních stavebních výrobků. Jeho cílem je nabídnout všem možnost osobně si vyzkoušet kvalitní a funkční výrobky za akční snížené ceny a přesvědčit se tak o jejich přednostech. Na stránkách www.testthebest.cz jsou průběžně zveřejňovány vybrané produkty z oblasti šikmých a plochých střech, zateplovacíchsystémů a solárního příslušenství dostupné za speciální akční ceny.

TEST THE BEST
TEST THE BEST

Projekt „TEST THE BEST“ spustila společnost HPI-CZ již v roce 2013. Prostřednictvím něj nyní bojuje ve svém oboru stavebních materiálů proti „párkům bez masa“ a „kečupům bez rajčat“. Neustálý tlak na cenu s sebou přináší nekvalitní a nefunkční produkty. Nemůžeme se proto divit, že párky chutnají jako mouka a kečup je neidentifikovatelná červená voda s chemickou příchutí. Samozřejmě, že existují i funkční varianty, avšak je logické, že je není možné získat za cenu nejlevnějších produktů.

A protože nejlepším přesvědčovacím nástrojem zůstává osobní zkušenost, spustila společnost HPI-CZ ve spolupráci s dalšími významnými dodavateli kvalitních stavebních výrobků projekt „TEST THE BEST“. Díky němu si mohou zákazníci osobně si vyzkoušet kvalitní a funkční výrobky a na vlastní oči a ruce se přesvědčit o jejich přednostech. Vybrané produkty z oblasti šikmých a plochých střech, zateplovacích systémů a solárního příslušenství jsou zveřejňovány v různých časových intervalech na stránkách www.testthebest.cz za speciální akční ceny.

Autor: HPI (tisková zpráva)

Související k tématu