reklama

Pohlcovač vlhkosti v bílém

Jako nevěstě ve sněhobílých svatebních šatech, nebo andělu v bílém hávu, tak sluší bílá barva i novému pohlcovači vlhkosti Ceresit Stop Vlhkosti Aero 360°. Bílá barva tohoto nového přístroje jej umožňuje použít kdekoliv v domácnosti. Hodí se do jakékoliv místnosti, nepůsobí rušivě a vytváří příjemný pocit domácí pohody a čistoty. Ceresit Stop Vlhkosti Aero 360° by se dal v přeneseném slova smyslu pokládat za bílého "strážného anděla", který dohlíží na vlhkost ve vašem bytě či domě. Je na stráži a hlídá, aby vlhkost nepřekročila stanovenou optimální hladinu, a nevytvářela tak šanci pro vznik plísní a roztočů.

Pohlcovač vlhkosti v bílém
Ceresit Stop Vlhkosti Aero 360°
Ceresit Stop Vlhkosti Aero 360°
Plíseň z bytu na kultivační misce
Plíseň z bytu na kultivační misce

Nový bílý pohlcovač vlhkosti Ceresit Stop Vlhkosti Aero 360o snižuje vlhkost vzduchu a pohlcuje zápach v jednom kroku. Celý systém funguje na principu absorpčních krystalů, ze kterých je složena tableta. Krystaly pohlcují nadměrnou vzdušnou vlhkost a srážejí ji v tekutinu. Revoluční tvar přístroje a tablety umožňuje maximálně využít celou plochu tablety. Její členitá struktura a otvor uprostřed využívá proudění vzduchu okolo i uvnitř tablety a tak je pohlcování nadměrné vlhkosti účinnější. Ceresit Stop Vlhkosti Aero 360o funguje bez přísunu jakékoliv energie. Stačí vyndat tabletu z ochranného obalu, vložit ji do přístroje a přístroj nainstalovat do místnosti. Tableta se postupně rozpouští a tekutina se shromažďuje ve spodní části přístroje. Když se tableta úplně rozpustí, vylijete vodu například do toalety a vložíte tabletu novou. První tableta je dodávána společně s přístrojem, následně je pak možné zakoupit náhradní tablety. Ceresit nyní představil zajímavou novinku, náhradní tablety Ceresit Stop Vlhkosti s vůní levandule. Tyto tablety pohlcují vlhkost a zápach a navíc jemně provoní prostor příjemnou vůní. Nový bílý Ceresit Stop Vlhkosti Aero 360° se díky své barvě a designovému provedení hodí do jakékoliv místnosti.

Náhradní tablety s vůní levandule
Náhradní tablety s vůní levandule

Nadměrná vzdušná vlhkost vytváří příznivé podmínky pro výskyt roztočů a plísní a zvyšuje riziko vzniku alergií. Pohlcovače Ceresit Stop Vlhkosti Aero 360° pohlcují nadměrnou vzdušnou vlhkost a tím pomáhají zabránit vzniku a růstu plísní, předcházet alergiím, astmatickým projevům, ucpanému nosu, podráždění kůže a ekzémům. Ceresit Stop Vlhkosti pomáhá zajistit zdravý domov.

www.stop-vlhkosti.cz

Publikováno: 22. 11. 2014, Autor: Henkel (tisková zpráva) , Profil autora: Redakce