Plechová střecha pro váš klid

Existují jedinci, kteří neposedí, nikde nevydrží, jeden víkend je zastihnete v Aši, druhý třeba v Paříži. Ale co si budeme povídat, většina lidí takových není. Člověk je od přírody tvor líný, do značné míry konzervativní a většinou jen nerad mění věci, které jej obklopují. Zvláště ty, které má rád a také vše, co mu dobře slouží. A sem patří i bydlení. Tedy přesněji řečeno, střecha nad hlavou. Třeba zrovna plechová střecha od Ruukki.

Plechová střecha pro váš klid

Vlastníte-li dům, na lenošení vám pravděpodobně moc času nezbývá. Každou chvíli se něco porouchá, úklid zabere celou sobotu, na zahradě marně bojujete s tvrdošíjným krtkem nebo s plevelem. Zkrátka, místo poklidných sobot a nedělí neděláte nic jiného, než že tancujete okolo svého malého království. Po víkendu, kdy jste se marně snažili odhalit, kudy vám zase zatéká do ložnice, váš kolega nevinně utrousí: „Kdybys věděl, jak si šťastnej, že máš vlastní barák.“ V tu chvíli byste mu pravděpodobně nejraději vrazili klíče od svého domu a nastěhovali se do jeho garsonky. Ať taky na vlastní kůži pozná, co to obnáší.

Pokud se ale nemíníte vzdát komfortu vlastního domu a přitom chcete žít bez stresu, pořizujte si do domu kvalitní výrobky, na které se můžete v každé situaci spolehnout. Máme pro vás tip, který vás sice nezbaví všech problémů, ale alespoň jednu starost si budete moci ušetřit. Řeč je o již zmíněné střeše. Vyberete-li si kvalitní střechu, nebudete se muset o její údržbu starat po celý život.

Plechová střecha pro váš klid
Plechová střecha pro váš klid

Plechová střešní krytina s nejdelší zárukou

Zajímavým tipem je v tomto směru nabídka finských střešních krytin značky Ruukki. Tato společnost nabízí komplexní systém plechových střešních krytin různých typů, designů a parametrů. Z tradičně široké nabídky střešních krytin od domácích i zahraničních výrobců, krytiny Ruukki na první pohled vynikají v jednom parametru – v životnosti a trvanlivosti střechy.

Ruukki svým zákazníkům běžně nabízí až padesátiletou záruku, což je naprosté unikum, protože ostatní výrobci poskytují záruku od 2 maximálně do 30 let. Takovou záruku si Ruukki může dovolit nejen díky kontinuálnímu testování svých výrobků v drsném skandinávském podnebí, ale také proto, že má dlouholeté zkušenosti v oblasti vývoje ocelových produktů. Všechny střešní profily se vyrábějí z té nejlepší finské oceli v několika povrchových úpravách, které zaručují životnost mnohem delší než je poskytovaná garance. Tato garance a kvalita přitom není vykompenzována nedostupnou cenou, jak bývá obvykle zvykem.

Lehká střecha do nepohody

Výhodou lehkých plechových krytin je zejména jejich nízká hmotnost. Oproti tradiční pálené tašce je až 10× lehčí. Z toho důvodu jsou nejvhodnější volbou při výměně dožité střechy. Starý krov, který by se musel jinak měnit, může být zachován, neboť nová krytina ho zatíží jen minimálně. Tím se výrazně urychlí a zlevní samotná stavba. Navíc každá střecha Ruukki se dělá přesně na míru. Z dodaných přesných šablon, které je nutné jen minimálně upravovat na stavbě, bude vaše střecha položená během mrknutí oka. Tím dochází k další úspoře času a peněz. Střecha Ruukki vám bude věrně sloužit mnohem déle, než si dokážete představit a navíc vás nechá klidně spát za jakéhokoliv počasí.

Podívejte se na stránky www.ruukkistrechy.cz kde se nejen můžete seznámit s konkrétními produkty Ruukki, ale navíc si můžete zábavným způsobem navrhnout vaši vysněnou střechu.

Autor: Elena a Ruukki (text),Ruukki (foto)

Související k tématu