reklama

Nová generace vysavačů do dílny i na stavbu

Každý správný montér či kutil ví, že nejlépe se dělá v prostředí čistém, bez prachu či různého nepořádku. Přesto ne v každém provozu se úklid dodržuje. Na podlaze se vedle sebe rozprostírá prach, hrubé nečistoty, piliny či hobliny, kovové třísky, ale také různé olejové skvrny či fleky od jiných kapalin, záleží na druhu výroby. S takto rozdílnými problémy si může poradit kompaktní a výkonný vysavač pro montáže Narex.

Nová generace vysavačů do dílny i na stavbu

Nový průmyslový vysavač Narex VYS 25-21 rozšiřuje stávající produktovou řadu. Jedná se o chybějící model s objemem nádoby 25 litrů, který v sobě kombinuje mobilitu nižší a vybavenost vyšší třídy vysavačů. Základem každého kvalitního vysavače je možnost vysávat za sucha i mokra. Zde si můžete vybrat, zda budete vysávat do sáčku nebo přímo do nádoby. Pokud se rozhlédnete po současném trhu, naleznete celou řadu levnějších strojů. Ale většina z nich nabízí buď jen jednu možnost vysávání nebo svým výkonem daleko zaostává za dražším, ale o mnoho kvalitnějším a výkonným vysavačem, jakým Narex bezesporu je.

Nová generace vysavačů Narex do dílny i na stavbu
Nová generace vysavačů Narex do dílny i na stavbu

Vysavač narex VYS 25-21 má filtrační patronu z polyetylenu, která odpuzuje prach a je omyvatelná vodou. Navíc zde funguje systém čištění filtru Press&Clean, ten dokáže patronu rychle očistit i za provozu. Sací výkon je elektronicky regulován. Další výhodou je možnost připojení a odsávání elektronářadí díky integrované elektrické zásuvce se spínací elektronikou. Funkce foukání vám dopomůže vymést prach i nečistoty z hůř přístopných míst. Hubice vysavače se nedostane do úzké škvíry? Jednoduše přepnete a máte kvalitní fukar, který nepořádku pomůže ze svého úkrytu. Tělo vysavače je vybaveno držáky na příslušenství, které nemusíte nosit u sebe. Kolečka přemění stroj na malého psíka, který za vámi bude běhat, kam potřebujete.

Vysoký výkon, odolnost a kompaktnost předurčují vysavač VYS 25-21 k využití řemeslníky, je vhodný pro firmy provádějící instalační, montážní a údržbářské práce. Více informací o tomto typu i celé řadě vysavačů získáte u specializovaných prodejců nářadí Narex a na www.narex.cz.

U tohoto typu vysavače platí víc než kdy jindy, že vybírat pouhým pohledem se skutečně nevyplácí. Pohledem určitě nepoznáte, jaký výkon a sací účinnost vybíraný stroj má. Dnes už navíc neplatí, že čím více wattů, tím větší výkon. Stále více narážíme na důležitost konstrukce sací hubice i konstrukce těla vysavače. O stavbě filtrů nemluvě. Každý obchodník se vás bude snažit přesvědčit, že čím víc filtrů přístroj má, zvláště obsahuje-li i unikátní HEPA fitlr, nedostane se ven ani smítko prachu. Zde si dejte pozor, do počtu filtrů vysavače se započítávají i vrstvy prachového filtru (bývají i dvou- až třívrstvé) a pak celkový počet hodně nabude. Důležitější je materiál, ze kterého jsou filtry vyrobené i kde jsou umístěné.

Nová generace vysavačů Narex do dílny i na stavbu
Nová generace vysavačů Narex do dílny i na stavbu
Nová generace vysavačů Narex do dílny i na stavbu
Nová generace vysavačů Narex do dílny i na stavbu

Publikováno: 19. 12. 2014, Autor: Pavla (text), Narex (text a foto) , Profil autora: Redakce