reklama

Ruukki na veletrhu Střechy 2015 nabídne novinky i slevy

Finská společnost Ruukki představí na veletrhu Střechy Praha 2015 unikátní solární střešní panely integrované přímo do krytiny, ocelovou krytinu Classic Plus a patentované provedení přední hrany krytin. Návštěvníkům veletrhu nabídne také lákavé slevy a ochutnávku tradičních finských nápojů.

Ruukki na veletrhu Střechy 2015 nabídne novinky i slevy

Kdy a kde?

Veletrh Střechy Praha 2015 na výstavišti PVA v Letňanech od čtvrtka 22. do soboty 24. 1. 2015. Najdete nás ve společném stánku Ruukki a společnosti Realvestav v hale číslo 3 na stánku č. 313.

Kdy a kde?
Kdy a kde?

Návštěvníci veletrhu Střechy Praha 2015 budou moci jako první získat informace o horké novince pro rok 2015 na českém trhu – solárních panelech Ruukki Classic Solar – které jsou plně integrovány do střešní krytiny Classic. Řada domů ve Skandinávii je již dnes využívá jako přídavný energetický zdroj pro ohřev teplé vody a vytápění rodinných domů.

Integrované solární panely
Integrované solární panely
Systém pro ohřev teplé vody
Systém pro ohřev teplé vody

Na zahřátí v lednové veletržní dny budou připraveny na stánku Ruukki pravé finské nápoje. Veletržní objednávky budou spojeny s výhodnými slevami vybraných střešních krytin. K vidění bude také krytina Ruukki Classic Plus nově v povrchové úpravě Purex se zárukou 40 let a nové provedení přední hrany střešních krytin Ruukki Monterrey a Finnera.

Více na www.ruukkistrechy.cz nebo www.ruukki.cz.

Kdy a kde?
Kdy a kde?

Publikováno: 19. 1. 2015, Autor: Ruukki (tisková zpráva) , Profil autora: Redakce