reklama

Tip na trochu netradiční dárek od Brudry- nejen na Valentýna

Chcete udělat radost svým blízkým, kolegům nebo přátelům a bojíte se, že Vámi vybraný dárek by se jim nelíbil? Máme pro Vás řešení ve formě dárkového poukazu v hodnotě 500 Kč nebo 1000 Kč. Dárkový poukaz je možné zakoupit i uplatnit na jakékoli prodejně společnosti Brudra.

Tip na trochu netradiční dárek od Brudry- nejen na Valentýna

Udělat někomu radost můžete nejen kyticí, bonboniérou, ale i praktickým dárkem, když je dobře vybraný. Brudra kromě pracovních a ochranných pomůcek prodává i oděvy vhodné pro volný čas nebo funkční prádlo, takže vaši sportumilovní přátelési mohou vybrat, co se jim bude líbit a to klidně pro sebe nebo pro děti .

Dárkový poukaz Brudra
Dárkový poukaz Brudra
Dárkový poukaz Brudra
Dárkový poukaz Brudra

Obchodní podmínky:- Dárkový poukaz lze uplatnit na jakékoliv zboží v kamenných prodejnách Brudra- Poukaz je platný jen v případě, že je opatřen originálním kódem, razítkem a podpisem- Poukaz nelze vyměnit za hotovost a nelze na něj vracet- Poukaz se musí vyčerpat jednorázově- Pokud hodnota zakoupeného zboží přesahuje hodnotu poukazu, rozdíl lze doplatit pouzev hotovosti, nelze doplácet kartou.- Platnost poukazu končí ke dni 30. 6. 2015- Společnost Brudra nenese žádnou odpovědnost za ztrátu, odcizení či znehodnocení dárkového poukazu

Publikováno: 8. 2. 2015, Autor: Petra, Brudra (text) , Pavel Zeman, Brudra (foto) , Profil autora: Redakce