reklama

Výprodej palubek Seca

Do 7.3.2015 probíhá v podnikové prodejně v Borohrádku velký výprodej palubek a masivních podlah se slevou až 50% na vybrané množství. Nepromeškejte ideální šanci nakoupit obkladové palubky a podlahy z různých dřevin nejen do interiéru za nízké ceny. V e-shopu si navíc můžete spočítat spotřebu materiálu i cenu dopravy k vám domů.

Výprodej palubek Seca

V akci jsou palubky od 85 Kč/m2 a vybrané masivní podlahy FeelWood od 453 Kč/m2. Zároveň zde probíhá jednorázový doprodej palubek nestandardtních profilů a délek. Akční nabídka platí do 7.3.2015 nebo do vyprodání zásob. V e-shopu si navíc můžete spočítat spotřebu materiálu i cenu dopravy k vám domů.

Výprodej palubek Seca
Výprodej palubek Seca
Výprodej palubek Seca
Výprodej palubek Seca

Výhody značkových palubek SECA

Díky přísnému dodržování kvalitativních norem výroby máte se značkovými palubkami SECA záruku toho, že výsledek Vaší práce bude esteticky i funkčně dokonalý. Palubky jsou vyráběny moderními technologickými postupy, které zaručují potřebnou tvarovou přesnost. Proto je montáž jednoduchá a rychlá, bez zbytečného odpadu z nevyužitých kusů. Díky speciální technologii při sušení jsou palubky tvarově stálé, odpadá riziko nepřiměřeného pracování materiálu.

Z nabídky si vždy vyberete ideální řešení pro svůj projekt. Nemusíte dělat kompromisy a přizpůsobovat své představy možnostem výrobce. Navíc kvalitní obaly chrání samotný výrobek před zašpiněním, UV zářením a mechanickým poškozením při manipulaci. Vždy si odnesete palubky v kvalitě, ve které opustily výrobu.

Výhody značkových palubek SECA
Výhody značkových palubek SECA

Dřevěné masivní podlahy FEEL Wood stačí jen položit

Masivní dřevo obecně má velmi dobré těpelně izolační vlastnosti. Dřevo také pohlcuje nežádoucí pachy, vypouští do okolí zdravé silice a výborným způsobem filtruje vzduch, čímž pozitivně ovlivňuje klima v místnosti. Každý kus podlahy FeelWood je originál s nezaměnitelným vzhledem a do vašeho interiéru dodá nefalšovaný kus přírody. Z velmi široké nabídky dřevin, kvalit, rozměrů a povrchových úprav si vybere každý. Systém pero – drážka po celém obvodu dovoluje rychlé a finančně úsporné položení. Podlahu lze několikát v budoucnu přebrousit a renovovat. Lze ji také, při dodržení určitých zásad, položit i na podlahové topení.

Systémová podlaha FeelWood je sofistikovanější výrobek, který je v základu tmelen a jemně broušen, případně sukován, a poté jsou nanášeny povrchové úpravy. Standardně jsou dodávané povrchově upravené přírodním olejem nebo UV lakem, lze ale koupit podlahy bez povrchové úpravy broušené a tmelené.

Více na www.palubky-eshop.cz.

Dřevěné masivní podlahy FEEL Wood stačí jen položit
Dřevěné masivní podlahy FEEL Wood stačí jen položit

Publikováno: 24. 2. 2015, Autor: Serafin Campestrini (tisková zpráva) , Profil autora: Redakce