reklama

Novinka na trhu - švédské čerpadlo IVT AIR X

Přední poskytovatel tepelných čerpadel v České republice, společnost Tepelná čerpadla IVT, s.r.o., uvádí na trh švédské tepelné čerpadlo IVT AIR X se systémem vzduch/voda. Toto tepelné čerpadlo dosahuje nejvyššího naměřeného průměrného ročního topného faktoru (SCOP) 4,84, díky čemuž se řadí mezi nevýkonnější teplená čerpadla se systémem vzduch/voda na trhu. Zásobník tepelného čerpadla umožňuje ohřev až 284 litrů vody na teplotu 40°C, tento produkt je tedy vhodný i do početnějších domácností a domácnosti s vyšší spotřebou vody.

Novinka na trhu - švédské čerpadlo IVT AIR X

Společnost Tepelná čerpadla poskytuje na IVT AIR X záruku 5 + 10 let. Během tohoto období se majitelé IVT AIR X mohou těšit na to, že IVT AIR X nevyžaduje revizi chladiva a že samotné těleso je zhotoveno z nejkvalitnějšího nerezu.

Další výhody tepelného čerpadla IVT AIR X

  • Klimatizaci ve standardu – buďte připraveni na globální oteplování
  • Ovládání mobilním telefonem
  • Extrémně nízkou hlučnost ventilátoru při běžném provozu
  • Hlídání maximálního příkonu domu pro snížení poplatků za jističe
  • Prediktivní využití fotovoltaiky pro akumulaci tepla v domě
  • Inteligentní provoz elektrokotle na 2 nebo 3 fáze, pro zmenšení velikosti jističů

Tepelné čerpadlo umí rovněž využít přebytečnou energii z fotovoltaiky, kterou ve vhodnou dobu přemění v teplo. Díky tomuto šetří majitelé tepelného čerpadla IVT AIR X další peníze spojené s náklady na vytápění domácnosti či ohřev vody.Bližší informace o tepelném čerpadlu IVT AIR X jsou potenciálním zájemcům i odborné veřejnosti k dispozici na internetových stránkách www.cerpadla-ivt.cz či u všech 11 obchodních zástupců společnosti Tepelná čerpadla IVT, s.r.o..

Publikováno: 3. 3. 2015, Autor: Tepelná čerpadla IVT, s.r.o. (tisková zpráva), Profil autora: Redakce

Mohlo by vás zajímat

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.