reklama

Světová novinka - univerzální brána IDEAL II. na For Garden!

Ve dnech 19. - 22. 3. 2015 proběhne v prostorách PVA EXPO Praha Letňany 9. mezinárodní veletrh zahradní architektury, nábytku, techniky a veřejné zheleně FOR GARDEN. Mezi vystavovateli bude také společnost PILECKÝs.r.o., dodavatel plotových systémů. V hale 1, stánku B představí světovou novinku - Univerzální bránu IDEAL II.

Světová novinka - univerzální brána IDEAL II. na For Garden!

Univerzální brána IDEAL II. je dvoukřídlá zahradní brána s tradičním výpletem čtyřhranným pletivem v unikátním provedení. Bránu lze uzamknout visacím zámkem oko+oko nebo nově klasickým zámkem s vložkou a klikou. Tato brána byla navržena na základě požadavků zákazníků, kterým společnost PILECKÝ s.r.o. bedlivě naslouchá.

Šíře sortimentu zahrnuje klasické čtyřhranné pletivo IDEAL®, dekorační pletivo DEKORAN® , lesnické pletivo, sloupky IDEAL®, brány a branky IDEAL® a betonové oplocení PILEG®. Plotové systémy od Pileckého jsou pro vás ideálním řešením jak kvalitně a rychle zajistit ohraničení soukromých pozemků, provozoven, hal, různých průmyslových ploch, zahrad a sadů, stavenišť a mnohých dalších objektů.

Světová novinka - univerzální brána IDEAL II. Od společnosti Pilecký na For Garden!
Světová novinka - univerzální brána IDEAL II. Od společnosti Pilecký na For Garden!

O veletrhu FOR GARDEN

Na jarním veletrhu FOR GARDEN 2015 se představí více než 110 vystavovatelů. Těšit se můžete na nepřeberné množství novinek z oblasti zahradní techniky, grilů, ale i samotné realizace zahrady. Chybět pak nemohou zahradnictví a zahradní architekti. V rámci doprovodného programu si můžete prohlédnout výstavu bonsají, sami zkusit vytvořit jarní dekoraci pod dohledem nejlepších českých floristů nebo zhlédnout výstavu fotografií Za stromy roku 2014.

Publikováno: 17. 3. 2015, Autor: Pavla (text), Pilecký s.r.o. (tisková zpráva), Profil autora: Redakce