Nová bílá lepidla na keramiku

Cemix každoročně inovuje svůj sortiment, a tak se i letos objeví řada novinek - vylepšené technické parametry a zpracovatelské vlastnosti již zavedených výrobků. V portfoliu značky Cemix mají své nezastupitelné místo lepidla na keramiku. Ta se od letoška rozrůstají o dva výrobky: První novinkou je speciální lepidlo určené pro lepení mozaikových prvků Cemix 225 b, druhou novinkou bílá varianta již zavedeného a osvědčeného flexibilního lepidla Cemix 095.

Nová bílá lepidla na keramiku

Lepidla na keramiku

Cemix Lepidlo MOZAIKA bílé je především určené pro lepení maloformátových obkladů, dlažeb a mozaiky v interiéru. Lepidlo se vyznačuje snadnou zpracovatelností danou jemnou zrnitostí plniva a sníženým skluzem pro lepení keramických prvků na podlahách a stěnách v kuchyních, koupelnách a dalších obytných prostorech. Lepidlo není určeno pro lepení skleněných mozaikových obkladů.

Nová bílá lepidla na keramiku
Nová bílá lepidla na keramiku

Bílá varianta flexibilního lepidla na keramiku Cemix Lepidlo FLEX EXTRA PLUS bílé se vyznačuje velmi vysokou přídržností k podkladu a vysokou odolností proti tvorbě výkvětů. Lepidlo je určeno pro náročné aplikace, jako jsou terasy, balkony, bazény, skladové prostory, garáže, ale také tunely, kolektory a další podzemní stavby. Lepí všechny typy keramických obkladů a dlažeb včetně materiálů s extrémně nízkou nasákavostí. Díky těmto vlastnostem a bílé barvě jej lze použít také pro lepení skleněných mozaikových obkladů.

Nová bílá lepidla na keramiku
Nová bílá lepidla na keramiku
Autor: LB Cemix (tisková zpráva)

Související k tématu