reklama

DOMOV A TEPLO a JIŘINKOVÉ SLAVNOSTI v září na Výstavišti v Lysé nad Labem

Hledáte způsob vytápění, který je pro vás nejvhodnější? Navštivte od 4. do 6. září 2015 výstavu Domov a teplo kde se dozvíte, čím můžete topit a za kolik nebo jaké jsou výhody peletových kamen. Chcete mít přehled o dotacích, které lze na vytápění získat? Máte jedinečnou příležitost poradit se s odborníky a porovnat výrobky předních topenářských firem, které představí kotle s dotacemi, krby, krbová kamna, tepelná čerpadla, solární kolektory, radiátory, komíny, a izolace. Pokud se chystáte na výměnu oken, podlah, dveří, toužíte po sedací soupravě na míru, to vše nabídnou firmy v září v Lysé.

DOMOV A TEPLO a JIŘINKOVÉ SLAVNOSTI v září na Výstavišti v Lysé nad Labem

Domov a teplo

Domov a teplo
Domov a teplo

Představíme vám dekorativní omítky SILK PLASTERS, které vydrží na stěnách i 15 let. Novinkou v produkci firmy ATMOS je kotel na pelety a nový produkt v podobě pneumatické dopravy pelet. Firma Ekoefekt a.s. nabídne podporované kotle, které splňují nejpřísnější požadavky pro dotační podmínky. Viadrus představí automatický litinový kotel Hercules Duo. Nejprodávanější čerpadla na českém trhu NIBE můžete na výstavě pořídit za akční ceny v časově omezené nabídce „Léto NIBE 2015“. Úplnou novinkou bude na výstavě první český kotel na uhlí v 5. třídě firmy Benekov, krbová kamna a krbové vložky německé firmy HOXTER s dvojitým prosklením dvířek a rakouské peletkové kotle HAPERO s velmi nízkými náklady na vytápění.

Domov a teplo
Domov a teplo

Jiřinkovské slavnosti

Přízemí haly A1 ožije slavnou tradicí našich předků – Jiřinkovými slavnostmi. Milovníci květin tak budou moci shlédnout největší přehlídku jiřin a gladiol od předních pěstitelů z celé ČR. V doprovodném programu zazní staré pecky zpěváka a herce divadla Semafor Jiřího Štědroně, V sobotu zahraje populární dechovka Krajanka Václava Hlaváčka, vystoupí hosté časopisu Receptář, probíhat budou odborné porady pro pěstitele jiřinek a zahradnické trhy.

Otevírací doba výstav je od 9 do 17 hodin, více na www.vll.cz.

Jiřinkovské slavnosti
Jiřinkovské slavnosti

Publikováno: 1. 9. 2015, Autor: Výstaviště Lysá (tisková zpráva), Profil autora: Redakce

Mohlo by vás zajímat

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.