reklama

Dřevěná podlaha FEEL WOOD - osobitá volba pro váš domov

Každý z nás vyznává svůj osobitý životní styl. Realizujeme sami sebe, své sny, představy a přání. Bydlení je nedílnou součástí našeho "JÁ". Volba podlahy je věcí, která dá ten správný směr našemu bydlení. Ukažte všem - tady jsem skutečně doma, tady projevuji a realizuje sám sebe, tohle je má pýcha. Dřevěné podlahy FEEL WOOD - to je osobitost, luxus, pohodlí i reprezentativnost.

Dřevěná podlaha FEEL WOOD - osobitá volba pro váš domov

Ať už dáváte přednost tradici, luxusu, nebo přírodním materiálům, masivní dřevěná podlaha je pro vás to pravé ořechové. Přirozené fyzikální vlastnosti dřevěných podlah, jako jsou pružnost, tepelná izolace nebo odolnost, jsou jasně dané a nezaměnitelné s jakýmkoliv jiným moderním materiálem. Co ale podlahy FEEL WOOD opravdu umí, to je vyjádřit váš životní styl a sociální status.

Dřevěná podlaha FEEL WOOD - osobitá volba pro váš domov
Dřevěná podlaha FEEL WOOD - osobitá volba pro váš domov

Mix stylů, jedna podlaha

Přičichli jste ke skandinávskému způsobu bydlení, máte rádi čistotu, eleganci, nebo inklinujete spíše k avantgardě? Jednou z největších výhod dřevěných podlah je jejich schopnost přizpůsobit se téměř jakémukoliv interiéru. Prezentuje nadčasovost a elegantní linie. Přitom ale může mít nejrůznější podoby a vtiskne našemu domovu punc originality.

Mix stylů, jedna podlaha
Mix stylů, jedna podlaha
Mix stylů, jedna podlaha
Mix stylů, jedna podlaha

Masivní podlahy FEEL WOOD vyrábíme z dubového, smrkového, modřínového a borovicového dřeva. Každá má jiné vlastnosti a každá vás dokáže překvapit něčím jiným.

  • Dubové podlahy jsou symbolem houževnatosti a trvanlivosti, a to díky vysokému obsahu tříslovin. Hodí se do frekventovaných a namáhaných prostor, jako jsou kuchyně, chodby a obývací pokoje. Dubovou podlahu poznáte na první pohled, má totiž nezaměnitelnou kresbu.
FEEL WOOD - masivní dřevěnná dubová podlaha Natural
FEEL WOOD - masivní dřevěnná dubová podlaha Natural

  • Na smrkové podlahy přesně sedí rčení za málo peněz hodně muziky. Okouzlí vás svou příjemně jemnou světlou kresbou, která perfektně doplní tmavší interiér. Kdo má rád kontrast, pro toho je právě smrk tou nejlepší volbou.
  • Podobné vlastnosti jako smrk, ale výraznější kresbu s letokruhy a suky má pak severská borovice, která je ideální třeba do bytu v nordic stylu. Její světle žlutorůžová barva navozuje pocit útulnosti a tepla. A o tom přece domov je.
  • Jestliže toužíte po nenáročné, ale přesto zajímavé dřevěné podlaze, volte sibiřský modřín. Jeho načervenalý nádech ve vás vyvolá klid a nastolí harmonii v celém interiéru. Oceníte především jeho tmavší červené jádro, které vystupuje na světlý povrch v podobě nepravidelných suků.
FEEL WOOD - masivní dřevěná podlaha sibiřský modřín
FEEL WOOD - masivní dřevěná podlaha sibiřský modřín

  • Ještě houževnatější a odolnější jsou potom jasanové podlahy, které můžete využívat dokonce i v koupelně nebo v sauně. Tepelně upravené dřevo, tzv. thermojasan získává teplou čokoládovou barvu, kterou doporučujeme uchovat pravidelným lakováním nebo olejováním. Další výhodou thermojasanu je jeho imunita vůči plísním, houbám a dřevokaznému hmyzu.

Dřevěná podlaha je dnes záležitostí designu a životního stylu, který chceme prezentovat jako součást naší osobnosti. Je to propojení naší soukromé a veřejné sféry, jež by mělo být v souladu se vším, co uznáváme. Můžeme mít díky ní něco, co jen tak každý nemá, a můžeme se odlišit. Protože FEEL WOOD = FEEL GOOD.

FEEL WOOD dřevěná modřínová podlahaFEEL WOOD dřevěná smrková podlahaFEEL WOOD dřevěná dubová podlaha

Publikováno: 6. 10. 2015, Autor: Serafin Campestrini, s.r.o. (text a foto)