Zpříjemněte si změnu vašeho interiéru s dveřmi SAPELI

S novým rokem často chystáme změny nejen v osobním životě, ale také v domácnostech. Zimní období se mimo jiné nese ve znamení příprav a plánování rekonstrukcí, kterých každým rokem přibývá. Nejčastěji si lidé renovují koupelny, kuchyně a bytová jádra. Častým podnětem ke změně je inovace domácnosti a snaha dosáhnout větších tepelných úspor. Důležitým prvkem každého interiéru jsou proto dveře, které se ve výsledku stávají rozhodující součástí rekonstrukce.

Zpříjemněte si změnu vašeho interiéru s dveřmi SAPELI

Pokud plánujeme rekonstrukci, může se stát výběr vhodných dveří velmi důležitým faktorem, který rozhodne o její efektivitě a úspěšnosti. Estetické i užitné vlastnosti dveří dotvářejí celý interiér a v důsledku nám mohou ušetřit mnoho starostí. Díky správné volbě můžeme například zabránit velkým tepelným ztrátám, nebo ušetřit prostor v malých místnostech.

Dveře Elegant 60, Sapdecor švestka
Dveře Elegant 60, Sapdecor švestka

Jihlavský výrobce dveří od roku 1993 dodal do českých domácností již přes 3 miliony dveří, přičemž si zakládá na zakázkové výrobě. Snažíme se jít s dobou, čemuž odpovídá i naše stále se rozšiřující portfolio a novodobé trendy v oblasti snadné údržby, dokonalé odolnosti a moderního designu. Jsme schopni dodat dveře i do těch nejnáročnějších prostor a místností tak, aby dokonale odpovídaly potřebám každého zákazníka. Ze statistik vyplývá, že Češi nejvíce renovují koupelny, kuchyně a bytová jádra. A právě tam se skvěle uplatní speciální vlastnosti našich dveří jako voděodolnost, pachová nepropustnost či zvýšená mechanická odolnost.

Vstupte do roku 2016 s 16% slevou na dveře SAPELI.
Vstupte do roku 2016 s 16% slevou na dveře SAPELI.

Rekonstrukce se SAPELI je zase o něco snazší

Pokud plánujete rekonstrukci vašeho interiéru, je právě nyní ten nejlepší čas. Při objednání kompletu dveří a zárubní získáte do konce roku 2015 neopakovatelnou First Minute slevu 16 % a to na celý sortiment, vč. příplatků a kování. Podmínkou pro získání slevy je zakoupení kompletu dveře a zárubeň, uzavření smlouvy v termínu od 23. 10. do 20. 12. 20115 a souhlas s dodáním dveří v měsících únor až duben 2016. Akce probíhá do naplnění výrobních kapacit. Sleva se nevztahuje na cenovou kategorii Praktik a na montáž. Více na informací na www.sapeli.cz

Autor: Sapeli (tisková zpráva)

Související k tématu