Nový web Podlaha.cz: Vše o litých podlahách

Lité potěry jsou čím dál častěji používaným řešením, jelikož umožňují rychlé zhotovení pevné, dokonale rovné a velmi spolehlivé podlahy. Pro návrh či výběr konkrétního typu řešení podlahy je určen portál www.podlaha.cz. Portál s přehledným a moderním designem návštěvníkovi nabídne kompletní služby spojené s problematikou podlah, výběrem vhodných materiálů i realizací osvědčenými dodavateli. Nový web umožňuje také okamžitý on-line výpočet orientační ceny lité podlahy a zároveň z něj lze směřovat poptávku přímo k prověřeným realizačním firmám.

Nový web Podlaha.cz: Vše o litých podlahách

Majitelé, investoři i stavební technici hledají aktuální informace nejčastěji na internetu a oceňují rychlé a přesné informace na jednom místě.

Na stránkách Podlaha.cz najdete hlavně srozumitelné a podstatné informace o litých podlahách na bázi anhydritu i cementu. Společnost CEMEX ve spolupráci s experty připravila užitečné články a poradnu odborníků. Neexistuje univerzální materiál a ani ten nejlepší nebude spolehlivý v případě nevhodného použití. Cílem projektu je předávat poznatky a rady vedoucí ke správnému výběru a způsobu provedení daného materiálu. Je doporučováno provádět pokládku materiálů specializovanými a proškolenými realizačními firmami, což je zárukou nejen kvalitního provedení.

CEMEX disponuje moderními výzkumnými a diagnostickými laboratořemi. Zkušenosti z aktivní mezinárodní spolupráce s vývojovými středisky přenáší CEMEX do výroby i samotné realizace, čímž a zvyšuje kvalitativní úroveň výstavby vzhledem ke stále náročnějším požadavkům investorů a stavebníků.

Nový web Podlaha.cz: Vše o litých podlahách
Nový web Podlaha.cz: Vše o litých podlahách

Spočítejte si cenu lité podlahy

Orientační cenu vybraného řešení pomůže vypočítat praktický kalkulátor. Pro okamžitý on-line výpočet stačí zadat typ, tloušťku potěru a velikost realizované plochy. Minimální tloušťka litého potěru je dána buď projektovou dokumentací, nebo lze využít návodu v technické dokumentaci daného produktu. Zkalkulovaná cena zahrnuje zaměření ploch a rovinatosti podkladu, materiál včetně dopravy na stavbu, transport směsi čerpadlem na místo pokládky a kompletní provedení. Výběrem lze rovněž přidat broušení povrchu. Přesné nacenění konkrétní firmou v dané lokalitě je možné po odeslání žádosti o cenovou kalkulaci přes on-line formulář.

Spočítejte si cenu lité podlahy
Spočítejte si cenu lité podlahy
Spočítejte si cenu lité podlahy
Spočítejte si cenu lité podlahy

Profesionalita od výroby až po pokládku

Materiály uvedené na portálu Podlaha.cz tvoří systémové a ověřené řešení dodávané společností CEMEX - předním výrobcem litých podlah a betonových směsí. CEMEX je držitelem certifikátů OHSAS 18001, ISO 14001 a ISO 9001, které potvrzují nadstandardní kvalitu produktů a poskytovaných služeb. Spolehlivost podlah netvoří pouze prvotřídní materiály, ale také odborné a kvalifikované zpracování. Na Podlaha.cz mohou zájemci poptat prostřednictvím formuláře materiál i kompletní provedení na klíč. Provádění v rámci České republiky zajišťuje pro CEMEX cca 25 prověřených a certifikovaných realizačních firem. Zákazník tak nemusí mít obavy z nezkušených řemeslníků. Kromě litých potěrů najdete na webu Podlaha.cz také možnosti dekorativních povrchů, nebo vysoce odolných povrchů pro průmysl.

Autor: Cemex (tisková zpráva)

Související k tématu