reklama

Náhradní díly a svítilny pro přívěsné vozíky

Chcete si postavit vlastní přívěs za auto nebo čtyřkolku? Stojí vám na zahradě rozbitý přívěsný vozík a sháníte na něj přívěsný kloub nebo světlo? Potřebujete vybavit vaši dodávku kotvícími úchyty?

Náhradní díly a svítilny pro přívěsné vozíky

Vše se dá vyřešit na www.provleky.cz společnosti TANATECH, s.r.o. E-shop je specialista na náhradní díly pro přívěsy a světelnou techniku od přívěsných vozíků, přes traktorové vlečky, až po nástavby. V čem se liší? Nabízí přes 600 produktů skladem s rychlým dodáním! Stálí zákazníci mohou navíc využít bonusový program.

Jakou přívěsovou techniku tedy můžete zakoupit?

  • Tažné klouby o různém průměru trubky nebo jeklu pro uchycení. Přívěsné klouby jsou k dodání i zesilované na vyšší zátěž, než standardních 750 kg.
  • Hliníkové nájezdy pro snadné najetí zahradním traktůrkem, čtyřkolkou nebo sekačkou na přívěs.
  • Bočnicové panty s různými typy úchytů a mnoho typů uzávěrů zamykatelných, litinových, přeskových.
  • Pokud potřebujete zabezpečit náklad, využijete mnoho typů kotvících misek pro montáž na podlahu přívěsu, upevňovacích popruhů a úchytů.
  • Občas se stane, že se při couvání rozbije svítilna nebo zjistíte, že po zimě je potřeba repasovat elektroinstalaci. Mimo odrazky obdélníkové i kulaté, kabeláže, autozásuvky a vidlice je v nabídce mnoho typů svítilen, ať už zadních skupinových, pozičních nebo osvětlení SPZ.
  • Za velmi výhodné ceny zakoupíte svítilny v provedení LED, které pracují v rozmezí 12 - 24 V a mají mnohonásobně vyšší trvanlivost i svítivost než běžné žárovkové svítilny. Navíc vynikají perfektním designem a zpracováním.

Z nabídky vybíráme:

Opěrné kolečko pro přívěs KM-01 PROFI pr. 48 mm 150 kgOpěrné kolečko pro přívěsný vozík se zesílením ve výsuvné části a litinovou kličkou.

Blatník plastový R13 200 x 660 mm profilovanýProfilovaný blatník z tuhého a přitom odolného plastu pro kola s velikostí R13 - ideální pro kola 155/70 R13, 165/70 R13.

Z nabídky vybíráme:
Z nabídky vybíráme:
Z nabídky vybíráme:
Z nabídky vybíráme:

Zadní skupinová svítilna W124 946 LEDOdolná a přitom cenově dostupná zadní svítilna pro přívěsy s krytem z polykarbonátu a zadním vývodním kabelem.

Poziční svítilna boční oranžová W47WW LED s držákemVysoce svítivá poziční svítilna LED oranžová. Jako zdroj slouží 20 ks LED diod namísto obvyklých 3 - 4 diod.

Z nabídky vybíráme:
Z nabídky vybíráme:
Z nabídky vybíráme:
Z nabídky vybíráme:

Publikováno: 17. 4. 2016, Autor: TANATECH (text a foto) , Profil autora: Redakce