reklama

Vítejte na palubě u YFAI

Yanfeng Automotive Interiors (YFAI), přední světový dodavatel přístrojových panelů a kokpitových systémů, dveřních panelů, podlahových a stropních konzol, připravuje otevření výrobního závodu v Plané nad Lužnicí. Ve stejném čase se chystá rozšíření výrobních kapacit v závodu v Žatci.

Vítejte na palubě u YFAI

V roce 2011 YFAI započal výrobu interiérových komponentů v Žatci a dnes závod s více než 30 000 m2 a 1 500 zaměstnanci je největším závodem YFAI v střední Evropě. Dalších 10 000 m2 pro navýšení výrobních kapacit je momentálně v procesu výstavby a v brzké době přibude další již menší výrobní hala pro flokování, které se provádí v rámci výroby přihrádek na rukavice.1

Nový závod bude postaven na zelené louce v obci Planá nad Lužnicí. Aktuálně se dokončují projektové práce a zahájili se přípravné terénní práce. Souběžně se začalo i s náborem personálu. Bude prvním závodem, který bude ve střední Evropě pro YFAI využívat technologii Slush. Jde o postup výroby PVC kůže rotačním tvářením. Vznikne tím imitace kůže do interiérů na přístrojové desky.

Kariéra v YFAI
Kariéra v YFAI

S rozšířením výroby v Žatci souvisí investice do zázemí pro zaměstnance – sociální zázemí, kantýna, parkování a v neposlední řadě i nové relaxační zóny. Hledají se výrobní i nevýrobní pracovníky pro nová strojní zařízení, od operátorů výroby přes teamleadery, supervisory, seřizovače, údržbáře a pracovníky do logistického teamu.

Pro Planú nad Lužnicí se hledá všechen personál - od operátorů výroby, přes nepřímý personál do logistiky až po management závodu. Nábor už probíhá - obsazují trainee pozice, hledají se techničtí specialisté a kandidáti z oblasti kvality.

Zaměstnancům nabízí individuální rozvoj skrze školení na světové úrovni a i atraktivní zaměstnanecké benefity. A především týmovou spolupráci, která je jedním s nejdůležitějších prvků firemní DNA.

Všichni, kteří chtějí nastartovat svou kariéru v závode v Žatci nebo v Plané nad Lužnicí, by měli navštívit webovou stránku www.VitejteNaPalube.cz.

1Společnost Yanfeng Automotive Interiors je předním světovým dodavatelem přístrojových panelů a kokpitových systémů, dveřních panelů, podlahových a stropních konzol. Společnost s centrálou v Šanghaji má kolem 100 výrobních a technických center v 17 zemích a zaměstnává více než 29 600 lidí po celém světě. Společnost Yanfeng Automotive Interiors, založená v roce 2015, je společným podnikem Yanfeng Automotive Trim Systems Co., Ltd, stoprocentní dceřiné společností Huayu Automotive Systems Co., Ltd. (HASCO) patřící do skupiny výrobců komponent SAIC Motor Corporation Limited (SAIC Motor) a společnosti Johnson Controls, globálního multioborového průmyslového podniku.

Publikováno: 30. 8. 2016, Autor: Yanfeng Automotive Interiors (tisková zpráva), Profil autora: Redakce

Mohlo by vás dále zajímat

11. díl: Michal Moureček - výrobce kol - TV verze

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

V první řadě musíte zjistit potřeby jezdce. Každý má jinou duši a jiné tělo. Právě proto tvoříme kola míru. Rám i komponenty musí být vyvážené, rámař je musí znát a musí vám s výběrem pomoci dosáhnout cíle.