reklama

Povinná výbava každého kutila

Kvalitní dílna rovná se plně vybavená dílna. A to nejenom vším nářadím a potřebnými součástkami. Na konci vší té práce je potřeba, aby se z mistra řemeslníka stal zase elegán a proto musíte mít po ruce Solvinu.

Povinná výbava každého kutila

Při práci rukama se člověk často zašpiní, a když vám na nich ulpí olej, grafit nebo třeba jen prášek z toneru, je to k zbláznění. Mýdlem to skoro nejde dolů, na nic nemůžete sahat, abyste nemuseli pak ještě nedej bože malovat. Naštěstí už nějakých 60 let existuje první pomoc v podobě geniální pasty Solvina pro mytí rukou, která se stala povinnou výbavou všech vážně míněných dílen a za ty desítky let ušetřila možná i roky času, který by se jinak vypotřeboval na dlouhé drhnutí (a stál vás spoustu nervů).

Povinná výbava každého kutila při mytí rukou – Solvina
Povinná výbava každého kutila při mytí rukou – Solvina

Čím je Solvina pro mytí rukou tak výjimečná?

1) Tradiční receptura je zachována – řada Solvina stále staví na jedinečné receptuře a dokonale funkční přísadě pilin, díky níž rychle odstraní odolné nečistoty, jako jsou oleje, tuky, maziva, pryskyřice, saze, grafit…

2) Inovace je přesto dovolena – preferovali byste účinky Solviny, ale v láhvi? Vyberte si tekutou Solvinu profi gelovou nebo Solvinu profi abrazivní. A díky přídavku prostředků jako je konopný olej, budou vaše ruce vypadat jako nové.

3) Použití má v podstatě všude - jemná Solvina Mio se uplatní v domácnosti, další produkty uplatníte v dílně, autoservisech, stavebnictví, zemědělství i v těžkém průmyslu.

4) Opravdu funguje – to je důvod, proč ji najdete nejenom v autoservisu na rohu, ale vyváží se i do zahraničí.

5) Je snadno dostupná a přesně na míru – sáhnout pro ni můžete v regálu v mnoha drogeriích nebo si v pohodlí domova vybrat svoje balení na www.zeniteshop.cz podle vlastností i velikostí balení.

Čím je Solvina pro mytí rukou tak výjimečná?
Čím je Solvina pro mytí rukou tak výjimečná?

Publikováno: 12. 9. 2016, Autor: Zenit Čáslav (text a foto), Profil autora: Redakce