Betonové tašky Bramac STAR v novém barevném provedení

Bramac, přední výrobce a dodavatel střešních krytin a doplňků, rozšířil barevnou škálu betonových tašek s technologií STAR o čtyři nové, exkluzivní barvy. Zákazníci tak mohou vybírat od přírodních tónů až po metalické odstíny. V provedení STAR společnost Bramac aktuálně nabízí profily Classic a Tegalit. Unikátní povrchová technologie má pro střešní krytinu praktický význam, ale také ji propůjčuje atraktivní vzhled.

Betonové tašky Bramac STAR v novém barevném provedení

Na betonové tašky Bramac s technologií STAR je aplikována vrstva vysoce probarveného mikrobetonu, která zaplní všechny nerovnosti a vytvoří dokonale hladký povrch. Vrstva mikrobetonu je přetažena i přes celou plochu předního řezu tašky. Technologie zvyšuje ochranou schopnost a odolnost krytiny před extrémními vlivy počasí a zajišťuje dlouhodobou stabilitu její původní barevnosti. Speciální, do povrchu integrované pigmenty odráží část infračerveného záření a tím omezují přehřívání střechy a podkroví.

Reflexní povrch
Reflexní povrch

V unikátním provedení STAR společnost Bramac zatím nabízí dva profily střešních tašek – Classic a Tegalit. Zatímco Classic představuje nejprodávanější profil se symetrickým zvlněním, pro Tegalit jsou typické čisté linie a moderní pojetí. Minimalismus betonové tašky Tegalit koresponduje se současnými architektonickými trendy.

Tegalit STAR terracotta
Tegalit STAR terracotta
Tegalit STAR granit
Tegalit STAR granit

Technologie STAR má pro střešní krytinu nejen praktický význam, ale také jí propůjčuje atraktivní vzhled, patrný již na první pohled. A právě v tomto ohledu vyšel Bramac vstříc svým zákazníkům. V letošním roce u obou profilů rozšířil nabídku barevného provedení. Nabídka střešní tašky Tegalit STAR se rozrostla o dvě barvy: ke stávajícím barvám cihlově červené, červenohnědé, ebenově černé a zinkově šedé přibyly terracotta a granit metalic. Profil Classic je aktuálně nabízen v osmi barevných provedeních: klasické barvy cihlově červenou, červenohnědou, tmavěhnědou a černou doplnily terracotta, kaštanová, mocca metalic a granit metalic. Velkou pozornost odborné i laické veřejnosti bude jistě poutat začlenění moderních a velmi elegantních metalických odstínů.

Classic STAR granit
Classic STAR granit
Classic STAR kaštan
Classic STAR kaštan
Classic STAR mocca
Classic STAR mocca
Classic STAR terracotta
Classic STAR terracotta
Autor: Bramac (text a foto)

Související k tématu