reklama

Spolehlivá ochrana proti hmyzu

V teplých měsících, kdy začínají komáři a jiný otravný hmyz „útočit“, jednoduše nasadíte na okna nebo dveře a před zimou, kdy nejsou potřeba, naopak sundáte, schováte a další rok na jaře to samé zopakujete. Hliníkové rámy se sítí proti hmyzu tesa® poskytují dokonalou a dlouhodobou ochranu proti nežádoucímu hmyzu. Užívejte si tak pohodu a svěží vzduch při otevřeném okně až do pozdních večerů, kdy už doma většinou potřebujete rozsvítit světlo, což je přímo magnet pro polétavý hmyz. Spolehlivé tesa® sítě do oken a dveří k vám domů žádné „potvory“ nepustí. Dopřejte si klidný spánek při otevřeném okně a nenechte se otravovat bzučením u ucha.

Spolehlivá ochrana proti hmyzu

Hliníkové rámy se sítí proti hmyzu tesa® jsou nabízeny ve dvou barevných odstínech, bílé a hnědé a ve více rozměrech. Stačí si proto pouze změřit okno nebo dveře a vybrat tu správnou variantu. Pokud by vám i přesto rozměr hliníkového rámu nevyhovoval, je možné rám snadno upravit na potřebnou velikost dle typu vašich oken nebo dveří. Balení obsahuje odolný hliníkový rám, sklolaminátovou síťovinu a veškeré příslušenství pro upevnění rámu. S běžně srovnatelnými sítěmi proti hmyzu poskytuje přiložená sklolaminátová síť tesa® Comfort lepší průhlednost, větší ventilaci vzduchu a dlouhou životnost. Díky chytře navrženým a extrémně odolným rohovým spojkám a konstrukci se hliníkové rámy značky tesa® nekroutí.

Hliníkové rámy se sítí proti hmyzu tesa: Spolehlivá ochrana proti hmyzu
Hliníkové rámy se sítí proti hmyzu tesa: Spolehlivá ochrana proti hmyzu

Okna

Žádné vrtání do okenních rámů! Hliníkový rám se sítí do oken tesa® je nasazovací. Díky upínacím pružinám ho na okno snadno a rychle zavěsíte a v případě potřeby sundáte. Samotná montáž hliníkového rámu do oken je velmi jednoduchá, v návodu jsou detailně popsány jednotlivé kroky pro sestavení rámu.

Okna
Okna
Okna
Okna

Dveře

Součástí hliníkového rámu do dveří jsou panty, díky nímž se rám otevírá a zavírá. Záleží pouze na vás, zda-li panty našroubujete přímo do rámu dveří, což znamená vrtání do dveřního rámu nebo si přikoupíte adaptér pro zavěšení hliníkových rámů. Ten umožňuje upevnění hliníkového rámu se sítí proti hmyzu pomocí svorek bez nutnosti vrtání. Panty jsou vybaveny jednoduchým pružinovým mechanismem, jehož sílu si nastavujete dle potřeby. Dveře se pak po otevření sami zavřou a díky magnetickým sklapkám zavřené zůstanou.

Dveře
Dveře
Dveře
Dveře
Dveře
Dveře
Dveře
Dveře

Lamelové sítě

Kromě hliníkových rámů jsou v nabídce tesa i lamelové dveře se sítí proti hmyzu. Ty jsou vhodné zejména pro domácnosti, které mají doma kočku nebo psa. Poskytují ochranu proti hmyzu, ale zároveň zůstávají průchozí pro vaše čtyřnohé miláčky. Jakmile zvíře projde, lamelové dveře se díky závaží na lamelách sami zavřou. Lamelové sítě proti hmyzu připevníte k rámu dveří pomocí oboustranně lepicích proužků Powerstrips® nebo je můžete k dveřnímu rámu přivrtat.

Lamelové sítě
Lamelové sítě

Více informací, on-line prodej a kompletní nabídku tesa® sítí proti hmyzu naleznete na www.tesa-tape.cz.

Publikováno: 10. 5. 2017, Autor: tesa tape (text a foto), Profil autora: Redakce