reklama

Interiérové dveře od SAPELI se slevou 10 %

Dosluhují ve vašem bytě staré dveře a vy uvažujete o modernizaci bydlení a koupi nových dveří? Nebo zařizujete nový dům či byt? Pak je novoroční akční nabídka SAPELI na koupi dveří včetně zárubně pro vás přesně to pravé. Interiérové dveře můžete pořídit ještě letos, a to se slevou 10 %. Sleva se vztahuje na objednávku dveří včetně zárubní a platí na objednávky do konce ledna 2019.

Interiérové dveře od SAPELI se slevou 10 %

Široká nabídka společnosti SAPELI, jedničky na trhu interiérových dveří a zárubní, zahrnuje téměř 20 modelových řad s výběrem z přírodních i umělých povrchů, od přírodní dýhy z celého světa včetně exotických dřevin, přes vysoce kvalitní lamino či celoskleněné dveře a stěny vlastní řady SAPGLASS. Ve více než 100 dekorech najdete dřevo v mnoha variantách, moderní industriální design jako je vzhled betonu nebo kovu nebo velmi oblíbenou bílou barvu. Možností jsou také pestré barvy ve 187 odstínech RAL. Připočteme-li několik systémů otevírání včetně posuvných dveří, možnost skrytých zárubní, atypické rozměry i tvary, speciální vlastnosti dveří i možnost namořit dýhu až na 21 odstínů například podle podlahy, váš domov vám pomůžou doladit opravdu na míru vašim představám Máte rádi pestré barvy? Nakombinujte si k nim dveře

Interiérové dveře od SAPELI se slevou 10 %
Interiérové dveře od SAPELI se slevou 10 %

Dýha nebo lamino v dekoru dýhy je klasikou, která nezestárne a vždy si najde své příznivce. Pokud ale máte interiér, kde chcete dřevěné prvky spíše upozadit, a naopak si hrát s pestrými odstíny i pro vás mají v SAPELI řešení. Pro odvážné, kteří chtějí zaujmout návštěvy hned na první pohled je na výběr ze 187 odstínů RAL vzorníku a to všetně pestrých barev, které interiér skutečně rozzáří. Pro tuto variantu je pak vhodné zvolit například oblíbenou řadu ELEGANT, která svým minimalistickým provedením dá vyniknout právě zvolené barvě.

Pokud preferujete barevnost spíše na doplňcích a každé roční období barvy měníte, zvolte dveře bílé, které jsou univerzální a lze je sladit s čímkoliv, co si doma vymyslíte. Sáhněte u SAPELI například po nové bílé EKO barvě. Povrch dveří je díky metodě navalování dokonale hladký a odolný. Výroba je ekologicky šetrná a také rychlá. Nové dveře můžete mít již do 4 týdnů.

Navštivte web SAPELI nebo některé ze SAPELI CENTER a SAPELI POINTŮ po celé České republice a nenechte si ujít 10% slevu.

Publikováno: 17. 12. 2018, Autor: Sapeli (tisková zpráva) , Profil autora: Redakce