reklama

PAMA zve na veletrh Střechy Praha 2020

Plánujete zastřešení nebo přemýšlíte o izolaci střechy? Nejen informace o novinkách v zastřešení, prosvětlovacích a izolačních materiálech můžete získat na Veletrhu Střechy Praha, který se koná ve dnech 6. – 8. 2. 2020 v Letňanech. K návštěvě svého stánku vás zve společnost PAMA.

PAMA zve na veletrh Střechy Praha 2020

Stánek společnosti PAMA naleznete v pavilonu 3 pod číslem 303.

U odborníků ze společnosti PAMA a.s. se budete moci informovat na vše ohledně zateplení, zastřešení bazénů a pergol. Dozvíte se například podrobnosti o izolacích pro zelené střechy i o novinkách v tepelných izolacích. Budete si moci prohlédnout vzorky materiálů a odborníci vám poradí s výběrem vhodných materiálů.

Společnost PAMA pro návštěvníky připravila také možnost získat volnou vstupenku.

PAMA zve na veletrh Střechy Praha 2020
PAMA zve na veletrh Střechy Praha 2020

O veletrhu

6. - 8. 2. 2020 proběhne na výstavišti PVA EXPO v Letňanech již 22. ročník veletrhu Střechy Praha. Získáte na něm ucelené informace o materiálech i novinkách pro zastřešení, stavbu i renovačce střech. Jako vždy je pro návštěvníky připraven obsáhlý doprovodní program. Informace bude možné získat i v bezplatných poradenských centrech. Souběžně s tímto veletrhem probíhají také veletrhy For Pasiv, For Wood a For Therm.

O společnosti PAMA

PAMA, a.s. je česká firma založená v roce 1993. Nosným programem je prodej sklolaminátových střešních krytin, prosvětlovacích krytin, polykarbonátů, polyuretanových tepelných izolací a sendvičových panelů. U všech nabízených produktů je firma výhradním, nebo přímým dovozcem pro ČR. Firma PAMA a.s. zajišťuje i montáž zkušenými řemeslníky, školení montážních firem, technickou podporu a certifikaci dle legislativy platné v ČR.

Publikováno: 1. 2. 2020, Autor: PAMA (text a foto), Pavla (foto), Profil autora: Redakce

Mohlo by vás dále zajímat

Výstava Casadecor

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

Ve španělské Barceloně jsme navštívili výstavu a veletrh moderního bydlení.