reklama

Tipy na balení vánočních dárků

Nákup vánočních dárků máte možná za sebou. Pod stromečkem ale nemohou zůstat nezabalené. Obdarovaný by tak neprožil pocit překvapení a napětí při rozbalování. Poradíme vám, jak si se zabalováním dárků poradit. Velkou pomoc nabízejí lepicí pásky od společnosti tesa.

Tipy na balení vánočních dárků (Zdroj: tesa tape)

Bez průhledné kancelářské pásky se často při balení dárků neobejdete. Její důležitost a oblíbenost dokládá i rok, kdy společnost tesa lepicí pásku na trh uvedla. Již od roku 1936 je páska velkým pomocníkem v každé kanceláři, škole či domácnosti. V široké nabídce kancelářských pásek tesa® najdete hned několik tipů, které vám balení dárků usnadní a urychlí.

Mini odvíječ na prst s lepicí páskou

Odvíječ s páskou si jednoduše nasadíte na prst a pásku tak máte neustále k dispozici pro okamžité použití. Zároveň máte obě dvě ruce volné k práci. Jakmile dárek zabalíte, pásku z odvíječe vytáhnete a nalepíte na potřebné místo. Konec pásky vám po odříznutí zůstane volně k dispozici. Nemusíte tak při každém použití pásky složitě hledat její konec. Mini odvíječ na prst tesafilm® je nabízen ve více barevných variantách. Je vyroben z 100% recyklovaných plastů, jeho výroba tak nezatěžuje životní prostředí. Do odvíječe je vložena vyměnitelná páska v rozměru 10m x 19mm. Jakmile pásku spotřebujete, můžete do odvíječe vložit nový kotouček pásky a v práci pokračovat.

Mini odvíječ
Mini odvíječ na prst s lepicí páskou (Zdroj: tesa tape)
Mini odvíječ na prst
Mini odvíječ na prst s lepicí páskou (Zdroj: tesa tape)

Rukou trhatelná kancelářská páska

Jedná se o zajímavou a praktickou variantu kancelářské pásky tesafilm®. Díky vroubkovanému nosiči pásku snadno odtrhnete rukou. Při používání pásky tak nepotřebujete nůžky, odvíječe ani řezáky pro odříznutí.

Kancelářská páska
Rukou trhatelná kancelářská páska (Zdroj: tesa tape)
Trhatelná kancelářská páska
Rukou trhatelná kancelářská páska (Zdroj: tesa tape)

Oboustranně lepicí kancelářská páska

Oboustranně lepicí kancelářská páska tesafilm® je ideální pro lepení dárků, u kterých chcete, aby páska zůstala skryta mezi papíry a kartonem. Bude se hodit i na lepení fotografií či obrázků do alba, deníčků apod. Páska je k dispozici kromě standardního balení i v kombinaci s ručním odvíječem.

Oboustranně lepicí kancelářská páska
Oboustranně lepicí kancelářská páska (Zdroj: tesa tape)

Neviditelná kancelářská páska tesafilm® INVISIBLE

Některé balicí papíry jsou vyrobené z lesklého papíru, a proto je těžké dárek označit, komu patří. Můžete použít visačku nebo snadnější a levnější variantu - lepicí pásku Invisible. Jak překlad názvu uvádí, jedná se téměř o neviditelnou pásku, která je ovšem dobře popisovatelná téměř všemi pery. Snadno tak na dárek napíšete jméno a Ježíšek hned bude vědět, komu ho má předat. Páska je k dispozici v různém provedení samostatně nebo s odvíječi pro snadnou manipulaci.

Neviditelná kancelářská páska tesafilm® INVISIBLE
Neviditelná kancelářská páska tesafilm® INVISIBLE (Zdroj: tesa tape)
Neviditelná kancelářská páska tesafilm
Neviditelná kancelářská páska tesafilm® INVISIBLE (Zdroj: tesa tape)

Kompletní nabídku kancelářských pásek najdete na www.tesa-tape.cz.

Publikováno: 13. 12. 2019, Autor: tesa tape (text a foto) , Profil autora: Redakce