reklama

Zvládněte úklid podlahy v rekordně krátké době

Je to pořád dokola. Vytírání podlahy se stává noční můrou, protože ať děláte, co děláte, podlaha není lesklá a zářivě čistá. Spíš je samá šmouha a ten odér, který se line z namočeného hadru na podlahu, připomíná tchoří výběh v zoologické zahradě. Existuje ale nějaké spolehlivé řešení, které vám konečně při vytírání přinese radost z uklízení?

Zvládněte úklid podlahy v rekordně krátké době (Zdroj: Vileda)

Nablýskanou podlahu, která dodá bytu či domu ten správný šmrnc, by chtěl každý. Můžete jí mít doma i vy s minimem námahy a maximální spokojeností s výsledkem. Ušetříte čas a energii a váš domov bude zářit čistotou. Navíc si práci s jednoduše ovladatelným mopem zamilujete, že už nikdy nebudete používat nic jiného.

Vytírací mop Ultramat XL Turbo

Ultramat XL Turbo je skvělý upgrade Ultramatu Turbo. Nabízí o 20 % širší vytírací hlavici, takže úklid zvládnete rychleji a efektivněji. Navíc je potah vytírací hlavice snímatelný a můžete jej tak vyprat v pračce až na 60 °C. Inovace se dočkal i kbelík s vylepšeným ždímacím košem, který podstatně zjednodušuje vkládání a odstředění mopu tak, aby nedošlo ke zbytečnému cákání vody všude okolo. Rotační mechanismus dokonale odstřeďuje už při jednom sešlápnutí pedálu. Mikroabrazivní a abrazivní vlákna čisticí hlavice mopu si poradí s jakýmkoliv povrchem od tvrdých podlah, PVC, dlažeb, plovoucích podlah až po parkety, aniž by poškodily jejich povrch. Stačí jednou setřít a výsledek je jasně viditelný – podlaha zbavená mastnoty a všech nečistot, a navíc téměř hned suchá.

Kbelík
Kbelík od Viledy se dočkal inovace a má vylepšený ždímací koš (Zdroj: Vileda)

Více informací naleznete na stránkách www.shop.vileda.cz.

Stačí jednou setřít
Stačí jednou setřít a podlaha je opět čistá (Zdroj: Vileda)

Díky inovativnímu mopu Ultramat XL Turbo od Viledy – předního odborníka na úklid, nebudete muset věnovat úklidu víc času, než je nezbytně nutné a místo toho si můžete užít svou rodinu, přátele nebo věnovat čas jen sami sobě.

 Mop Ultramat XL Turbo
Díky inovativnímu mopu Ultramat XL Turbo od Viledy máte víc času na sebe (Zdroj: Vileda)

Publikováno: 4. 12. 2019, Autor: Vileda (text a foto) , Profil autora: Redakce