reklama

Inteligentní mop šetří váš čas i záda

Čistota je základ zdraví a v domácnosti to platí dvojnásobně. Pro čistotu ale musíme něco udělat. Tak proč si úklid nezjednodušit, když to jde! Málokterá hospodyňka si dnes umí představit opravdu pořádný úklid bez moderního vybavení, které jí nebude unavovat a s nímž se bude uklízet jedna radost.

i (Zdroj: Vileda)
Inteligentní mop šetří váš čas i záda (Zdroj: Vileda)

Úklid našich domácností se v dnešní uspěchané době snažíme co nejvíce zjednodušit a zefektivnit. Asi žádnou ženu už nebaví věnovat spoustu času dokonalému stírání podlahy a její leštění, aby byla jako zrcadlo. Naštěstí na to máme vynikající pomocníky, kteří úklid zvládnou rychlostí světla a nám zbude volný čas pro rodinu.

Plochý mop Ultramat XL Turbo využívá moderní technologie

Využití kombinace v podobě kombinace mikroaktivních a abrazivních vláken na povrchu čisticí hlavice. Tato kombinace je účinná pro sebeodolnější nečistoty, mastnotu i zaschlé fleky. Hlavice je oproti klasickému mopu Ultramat Turbo o 20 % širší, zabere tedy na jeden zátah větší plochu a úklid se tím víc urychlí.

Mop s příslušenstvím
i (Zdroj: Vileda)
Hlavice mopu je dostatečně široká a zvládne i náročný úklid

Inovace se dočkal také kbelík. Integrovaný ždímací koš byl ergonomicky vylepšen tak, že podstatně zjednodušuje vkládání mopu a brání tak zbytečnému stříkání vody okolo. Rotační mechanismus skvěle funguje už na jedno sešlápnutí, mop se tím dokonale a bez námahy vyždímá. Více informací naleznete na stránkách www.shop.vileda.cz.

Kbelík
i (Zdroj: Vileda)
Kbelík je ergonomicky vylepšený a zabraňuje stříkání vody okolo

Ultramat XL Turbo je ideální pomocník při vytírání všech druhů tvrdých podlah, ale i klasického PVC, dlažeb, plovoucích podlah nebo parket, a přitom nehrozí poškození jejich povrchu. Při úklidu jistě oceníte výsuvnou teleskopickou tyč, kterou si můžete nastavit až do délky 125 cm a neocenitelná je také čisticí hlavice v ideální velikosti, která se dostane i do úzkých prostor třeba pod sedačkou či skříní.

Výsuvná teleskopická tyč
i (Zdroj: Vileda)
Výsuvná teleskopická tyč se roztáhne až do délky 125 cm

Publikováno: 27. 11. 2019, Autor: Vileda (text a foto), Profil autora: Redakce

Mohlo by vás zajímat

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.