reklama

Muteo od Sapeli získává šesté mezinárodní ocenění

Muteo od Sapeli, přelomová novinka v oblasti interiérových dveří jejímž autorem je známý český designér Petr Novague, si ze sousedního Německa přiváží další, již druhé prestižní ocenění za design. V rámci soutěže German Design Awards obdržely dveře Muteo od odborné poroty cenu Special Mention v kategorii Excellent Product Design – Building and Elements. V letošním roce se jedná o zisk šesté ceny z nejprestižnějších designérských soutěží po celém světe, kterou se Muteo může pochlubit.

i (Zdroj: Sapeli)
Muteo od Sapeli získává šesté mezinárodní ocenění (Zdroj: Sapeli)

Dveře Muteo jsou charakteristické svým unikátním designem, jenž využívá speciální dveřní profil Muteo Z a kombinuje ho s unikátním mechanismem Muteo HF (handle free) vznikajícím výhradně ve společnosti Sapeli. Díky Muteu lze v interiéru tvořit nerušené plochy, nechat dveře zcela splynout se svým okolím, nebo na ně naopak upozornit.

Muteo od Sapeli
i (Zdroj: Sapeli)
Muteo od Sapeli získává šesté mezinárodní ocenění

German Design Awards patří k jedné z nejznámějších design soutěží na světě, jenž se těší i vynikající pověsti mimo okruh odborníků. Poslední ročníky zaznamenaly více než 5 000 přihlášených, ze kterých následně odborná porota vybírá vítěze ve třech kategoriích: Prvotřídní produktový design (Excellent Product Design), Prvotřídní komunikační design (Excellent Communications Design) a Prvotřídní architektura (Excellent Architecture).

Oficiální předání cen German Design Awards 2020 2019 se uskuteční 7. 2. 2020 v rámci veletrhu Ambiente 2020.

Muteo
i (Zdroj: Sapeli)
Muteo od Sapeli získává šesté mezinárodní ocenění

Více informací na www.sapeli.cz a www.sapeli-unlimited.com.

Publikováno: 1. 12. 2019, Autor: Sapeli (tisková zpráva), Profil autora: Redakce