reklama

Čistá podlaha je základem útulného domova

Známe to všichni. Po náročném dni, ať jsme byli v práci nebo kdekoliv jinde, se rádi vracíme domů, kde nám je nejlépe. Náš příjemný pocit z „tepla domova“ nám ale lehce může zkazit pohled na podlahu, která ne vždy úplně září čistotou. Můžeme si nějak práci s úklidem špinavé podlahy ulehčit?

i (Zdroj: Vileda)
Čistá podlaha je základem útulného domova (Zdroj: Vileda)

Pokud stále ještě vytíráte pomocí hadru na podlahu a smetáku, bude pro vás údržba podlahy při nevlídném počasí dost namáhavé. Nejen, že se musíte neustále ohýbat ke kýblu a máchat hadr ve špinavé vodě, navíc ten nikdy nevysušíte tolik, aby nezanechal na dřevěné podlaze mokrý film. Možná přišel čas vyměnit smeták s hadrem za jednodušší a praktický mop.

Plochý mop Ultramat XL Turbo

Mokré vytírání se osvědčilo jako jedna z nejúčinnějších metod čištění podlah. Mop Ultramat XL Turbo splňuje všechny nároky na opravdu efektivní a rychlou práci. Kvalitní trojdílná teleskopická tyč mopu se přizpůsobí Vaší výšce, už tak nemusíte namáhat svá záda a kolena tím, že se k vytírání budete sklánět. Díky praktickému hlavicovému kloubu, který má hlavici o 20 % delší než produkty ze standardní řady, účinně vytřete i úzké prostory pod skříněmi nebo třeba sedačkou.

 Mop Ultramat XL Turbo
i (Zdroj: Vileda)
Mokré vytírání s mopem Ultramat XL Turbo

Důležitým faktem také je, že mop Ultramat XL Turbo po použití zanechá podlahu rychle suchou díky kbelíku se šlapacím pedálem. Při ždímání tak není zapotřebí vyvíjet žádnou námahu. Rotační systém poháněný pouhým sešlápnutím se o dokonalé vyždímání postará za vás.

Rychlé vytírání
i (Zdroj: Vileda)
Podlaha je po použití mopu velmi rychle suchá

Návlek mopu, který na sebe váže všechnu špínu, se dá jednoduše vyprat v pračce při 60 °C. Má jediné omezení – nepoužívejte na něj aviváž ani sušičku, aby vám mohl sloužit co nejefektivněji.

Návlek
i (Zdroj: Vileda)
Návlek lze prát v pračce

Více informací naleznete na stránkách www.shop.vileda.cz.

Publikováno: 20. 11. 2019, Autor: Vileda (text a foto), Profil autora: Redakce