reklama

Připevňování vánočních dekorací

Pár dnů zbývá do adventu, což připomíná, že bychom se měli připravit na vánoční výzdobu, která se stala pro většinu domácností milým zvykem při čekání na vánoční svátky. Záleží na každém z vás, jestli si vánoční dekorace zakoupíte hotové v obchodě nebo si je vyrobíte sami dle vlastní fantazie. Vždy bude potřeba výzdobu doma nějakým způsobem připevnit. Praktickým, a dalo by se říct nepostradatelným, pomocníkem vám budou lepicí proužky a dekorativní háčky tesa Powerstrips®.

i (Zdroj: tesa tape)
Připevňování vánočních dekorací (Zdroj: tesa tape)

Při připevňování sezónních dekorací je potřeba myslet na to, že výzdobu budete po nějakém čase z povrchu odstraňovat. Proto díry po hřebících či napínáčkách nebo mastné fleky na zdi nejsou žádoucí. Lepicí proužky tesa Powerstrips® nejenom snadno připevníte, ale také snadno odstraníte bez poškození povrchu.

Páska Easy
i (Zdroj: tesa tape)
Postup připevňování samolepící pásky na sklo

Nosnost lepicích proužků je až 2 kg. Pro připevnění stačí z lepicích proužků odstranit krycí papír, nalepit a přitlačit po dobu 5 sekund. Poté odstraníte krycí papír i z druhé strany a na proužek buď připevníte přímo vaši vybranou dekoraci nebo dekorativní háček, na který pak výzdobu zavěsíte.

Lepící háčky
Připevňování vánočních dekorací (Zdroj: tesa tape)
Háčky Transparent
Háčky lze bez problémů přilepit i na okna a opět sejmout (Zdroj: tesa tape)
Lepící systém Large
Nemusíte hned sahat po vrtačce. Lepící pásky udrží i věšák (Zdroj: tesa tape)
Lepící systém Small
Díky jednoduchému principu lze lepící pásku bez následků odstranit (Zdroj: tesa tape)

Pro odstranění proužku pouze zatáhnete za nelepivou část, lepicí proužek se natáhne jako žvýkačka. Dojde k uvolnění lepicí části proužku, čímž se proužek s předmětem z povrchu uvolní. Na zdi vám nezůstanou žádné skvrny ani díry od vrtačky nebo hřebíků, žádné známky toho, že na zdi před chvílí něco viselo.

Háčky Easy
i (Zdroj: tesa tape)
Po odstranění lepící pásky nezůstane na skle ani památka po lepení

Díky lepicím proužkům Powerstrips® připevníte dekorace na oblíbená místa, jako jsou dveře či okna, do kterých samozřejmě není možné vrtat. Varianta Transparent je navíc průhledná a na okně je tak proužek téměř neviditelný. Nabídka dále obsahuje lepicí proužky s nosností 1 kg nebo 2 kg a variantu Poster se šípovitým tvarem proužku pro připevňování plakátů, výkresů apod.

Lepení fotek
i (Zdroj: tesa tape)
Fotky přilepíte velmi jednoduše

Sortiment řešení pro dočasné připevňování doplňuje ještě lepicí hmota tesa Tack®, která vyrovnává drsnější nerovnosti na povrchu a je vhodná pro připevňování lehčích předmětů, obrázků či fotografií a lepicí podložky tesa Tack® Transparent. Ty oceníte zejména při zavěšování papírových dekorací nebo při připevňování vánočních přáních nebo jmenovek na dárky.

Balení dárků
i (Zdroj: tesa tape)
Připevňování vánočních dekorací na vánoční balíčky bude hračka

Výrobky tesa® s technologií Powerstrips® a další sortiment pro připevňování zakoupíte ve všech hobby řetězcích nebo na webových stránkách www.tesa-tape.cz. Na webových stránkách jsou k dispozici i zajímavé a originální tipy pro vánoční dekorace.

Publikováno: 16. 11. 2019, Autor: tesa tape (text a foto), Profil autora: Redakce