reklama

Teorie kotvení a upevňování

Každý kutil potřebuje sem tam něco připevnit na zeď či do stropu - třeba poličku, dětskou houpačku nebo lustr. Cíl je tedy stanoven. Jak ale k jeho dosažení postupovat bez omylů a nehod? Poraďte se s odborníkem!

Teorie kotvení a upevňování

Dnes už ale nemusíte nikam chodit. Můžete si uvařit kávu a v pohodlí domova si pustit e-kurs z YouTube kanálu výrobce a vynálezce plastových hmoždinek - společnosti fischer, v jehož týmu pracuje jeden z nejvýznamnějších guru v upevňování v Česku, Ing. Pavel Řezáč. Srozumitelným způsobem se s vámi podělí o znalosti a poznatky z posledního čtvrt století o tom, jak fungují kotvy a hmoždinky a co je třeba udělat, aby sloužily podle vašich představ.

Proč je nutné použít do sádrokartonu speciální hmoždinky? Proč dvě hmoždinky umístěné vedle sebe neunesou stejnou zátěž jako dvě hmoždinky samostatně? Proč by se měl plotový sloupek upevnit na zídku chemickou maltou? To vše a mnoho dalšího se dozvíte v seriálu nazvaném "Teorie kotvení". A pokud nenajdete odpověď na svou otázku nebo ve vás naopak nové informace nějakou otázku vyvolají, neváhejte se nás zeptat individuálně.

www.fischer-cz.cz

Publikováno: 11. 4. 2017, Autor: fischer (video) , Profil autora: Redakce