reklama

Povánoční úklid neznamená vždy býčí zápasy

S Novým rokem skončily staré záležitosti a vy se zase chcete pustit do dalších činností a vyzkoušet si nové nápady. Zatím je ale venku stále zima a proces vánoční pohody skončil teprve před nedávnem. To znamená jediné, bude povánoční úklid. A jelikož se vám jistě nechce, promění se to u vás doma v arénu s býčími zápasy, kdy vaše manželka bude funící býk, který vás chce nabrat na rohy, protože úmyslně hodláte bojkovat cokoliv, co by souviselo s vybíráním jehličí a zbytků brambůrků z koberce nebo stěhováním nábytku, kvůli tomu, aby mohla řádně pucovat i v zákoutích celého domova.

Povánoční úklid neznamená vždy býčí zápasy

Vaše obavy z novoročního úklidu jistě zažene kompaktní vysavač Kärcher VC 3 (cena 3 490 Kč) o výkonu 700 W, který je díky svým rozměrům vhodný pro mnohostranné používání v bytech a menších domech. Důkladně vyčistí koberce, tvrdé podlahy a s pomocí štěrbinové hubice a štětci na nábytek i úzké prostory a citlivé povrchy. Nemusíte tedy už klečet na podlaze jako Popelka, nebo se unavovat posouváním nábytku.

Vysavač Kärcher je skvělým pomocníkem
Vysavač Kärcher je skvělým pomocníkem

Čas i peněženku šetříte také díky vícestupňové filtrační technologii, která umožňuje vysávání bez filtračního sáčku a nebojte se, tělo spotřebiče je průhledné, takže snadno zjistíte, kdy je potřeba jej vyprázdnit. Poté stačí jen vypláchnout a máte klid. A pokud jste ještě k tomu vy, nebo člen rodiny alergik, tak jste to s vysavačem VC 3 vyhrál hned dvakrát. Mezi jeho dílčí vybavení patří totiž i integrovaný hygienický HEPA filtr. Ten spolehlivě zachytí jemné nečistoty jako pyly nebo jiné částečky vyvolávající alergii.

Vysavač Kärcher je skvělým pomocníkem
Vysavač Kärcher je skvělým pomocníkem

Nemusíte se bát vzít to pěkně od podlahy, tedy vaše manželka. No a než se nadějete, vše je uklizené i bez otravných obstrukcí a vy si můžete konečně vrhnout na vylepšování vaší domácnosti. A pokud se zapřením manželce trochu pomůžete a pojezdíte to trochu i za skříněmi, dobrá večeře vás jistě nemine.

Více informací naleznete na:

www.karcher.cz

www.svetcisteni.cz

Publikováno: 19. 1. 2019, Autor: Kärcher (text a foto), Profil autora: Redakce