reklama

Veletrhy BYTEXPO a FLORATECH opět v Pardubicích

Ideon Pardubice zve četnáře Českého kutila na spojenou výstavu BYTEXPO, FLORATECH, která proběhne ve dnech 17. 4. 2009 – 19. 4. 2009 od 10 do 18 hod. ve výstavním a společenském centru IDEON v Pardubicích.

Výstava BYTEXPO

V rámci 13. ročníku výstavy BYTEXPO pro Vás připravili výrobci a prodejci nábytku expozice zdravého spaní, obývacích pokojů, sedacích souprav, kuchyní a jídelen a dalšího vybavení domácností.

„Využijte nabídky výstavních slevových certifikátů od prodejců nábytku na odběr zboží v jejich prodejně.“

Výstava BYTEXPO
Výstava BYTEXPO

Výstava FLORATECH

14. ročník výstavy FLORATECH nabídne širokou škálu zahradního nábytku, bazénů, zahradní techniky. Nebude chybět ani prodej balkónových květin, stromků, kaktusů.

Výstava FLORATECH
Výstava FLORATECH
Výstava FLORATECH
Výstava FLORATECH

Poprvé v Pardubicích se představí květinová show, kterou předvedou mistři floristé České republiky. V dvoudenním programu můžete shlédnout vázání svatebních kytic, výzdobu aut se svatební tematikou, kytice k různým slavnostním příležitostem, aranžmá stolů k slavnostním příležitostem, dárky a další. Z floristů přijal pozvání:

PETR KOPÁČTitul mistr ČR získal v roce 2002 a 2006 mimo to posbíral absolutní vítězství na soutěži \'Brněnská růže\' a zlaté medaile z Flóry Olomouc. Od roku 2002 je zapsán v modré švýcarské encyklopedii \'\'Who is Who\'\'. Vystupuje v televizních pořadech, jako je Sama doma, Barvy života, Receptář prima nápadů, Rady ptáka Loskutáka, Snídaně s Novou, Dobré ráno s Čt, Adventní koncerty, atd.

PAVEL HRUŠKA1. místo na prestižní mezinárodní floristické soutěži Děčínská kotva. Od roku 1989 se věnuje aranžování, květinovému designu a lektorské činnosti. Od 1997 je členem pracovní skupiny Holandské květinářské kanceláře, profesního seskupení vybraných českých a slovenských floristů. K prestižním aktivitám Pavla Hrušky patří také spolupráce s médii, ať už je to TV NOVA, PRIMA i ČT. Píše pro profesní časopisy. Majitel květinářství Hruška design v Praze.

LUBOŠ DOBROVOLNÝV devadesátých letech byl pravidelným účastníkem floristických soutěží Děčínská kotva a Viktoria Regia v Piešťanech, na kterých se často umisťoval mezi nejlepšími. Později se stal členem odborné jury nejen na mistrovství ČR ve floristice, ale i na dalších soutěžích. Majitel Květinářství Květiny Dobrovolný v Jihlavě.

JAROSLAV NĚMECÚčastní se předváděcích show a akcí. Je členem poroty při floristických soutěžích. Majitel květinářství Iris Černí Hora, Blansko.

V rámci květinové show bude probíhat dražba naaranžovaných květin. V neděli od 13.00 - 16.00 hodin doprodej řezaných i hrnkových květin za režijní ceny.

Výstava FLORATECH
Výstava FLORATECH

Ani na naše nejmenší návštěvníky jsme nezapomněli! Ve venkovním amfiteátru na ně čeká dětské hřiště se skluzavkami, lezeckými provazy, houpačkami a také skákací atrakce a dětský hrací systém BRUMBINO.

Cena vstupenky na výstavu je 40,- Kč. Děti, studenti a důchodci zaplatí 20,- Kč. Děti do 6 let mají vstup zdarma.

Po předložení vstupenky z výstavy mají návštěvníci 2 hodiny parkování zdarma v Parkovacím domě u. Karla IV. (zhruba 100 m od výstavního centra IDEON).

Další informace naleznete na webu

www.pvv.cz

Publikováno: 11. 4. 2009, Autor: Markéta Vančurová (Pardubická výstavní a veletržní, s.r.o.) , Profil autora: Redakce