reklama

Domov a teplo 2009

Vybavení interiérů, praktické i dekorační předměty do domácnosti a především vytápění – klasické i alternativní, to vše jsou témata, která dokáží každoročně přivést do Lysé nad Labem tisíce lidí na výstavu Domov a teplo. Výstava se koná od čtvrtka 3. do neděle 6. září, vždy od 9 do 17 hodin.

Domov a teplo 2009

Její již patnáctý ročník se jistě nebude vymykat, protože pro své návštěvníky připravil atraktivní průřez současnými nejnovějšími trendy bydlení, topenářské techniky a hospodaření s energiemi. Najdete zde firmy nabízející nábytek, podlahové krytiny, bytový textil, zdravotní matrace, vybavení koupelen, sklo, porcelán, keramiku, kuchyňské elektrospotřebiče, okna, dveře, domácí potřeby, krby, krbové vložky, kamna kuchyňská, kachlová, kotle na dřevo, uhlí, koks, plyn, radiátory, elektrické přímotopy, tepelná čerpadla, solární vytápění, zařízení k ohřevu vody, klimatizace, tepelné izolace…

Hlavním tématem je ekologické vytápění a alternativní zdroje energie. Svoje zájmy tu uspokojí jak profesionálové, tak domácí kutilové. A protože Domov a teplo probíhá zároveň se šestým ročníkem Polabského knižního veletrhu a osmým ročníkem akce představující integrovaný záchranný systém Čtyři dny se záchranáři, je možné odborný exkurs doplnit rovněž o potřebnou literaturu či přístroje nezbytné k požární ochraně při výstavbě či rekonstrukcích bytů a domů.

Více informací naleznete na www.vll.cz

Publikováno: 2. 8. 2009, Autor: Výstaviště Lysá nad Labem, s.r.o. (foto a text) , Profil autora: Redakce